موج
کدخبر : ۳۴۰۰۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340004

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان هرمرگان از کشف 37 هزار و 300 لیتر گازوئیل قاچاق در شهرستان میناب خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان،  سرهنگ علیرضا گزمه معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی هرمزگان گفت: مأموران انتظامی شهرستان میناب در راستای مقابله جدی با قاچاق فرآورده های نفتی و مبارزه با قاچاقچیان با انجام کار اطلاعاتی و گشت زنی های هدفمند در سطح حوزه استحفاظی و مناطق آلوده به قاچاق یک محل دپو سوخت را در یکی از روستاهای ساحلی شناسایی کردند.

وی افزود : مأموران ضمن هماهنگی با مقام قضائی با تشکیل اکیپی به محل اعزام و در بازرسی از محل 8 هزار و 300 لیتر سوخت گازوئیل قاچاق و آماده بارگیری و انتقال به دریا را کشف کردند.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان هرمزگان اظهار داشت : مأموران انتظامی مستقر در ایست و بازرسی شهید چغازردی طی عملیاتی دیگر حین کنترل خودروهای عبوری محور مواصلاتی بندر عباس _ میناب به یک دستگاه کامیون کشنده تانکردار مشکوک شده و آن را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی به عمل آمده از کامیون کشنده تانکر دار 29هزار لیتر گازوئیل قاچاق فاقد مجوزکشف و تحویل شرکت نفت شد.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان هرمزگان ارزش ریالی این محموله های سوختی کشف شده را بنا به نظر کارشناسان مربوطه ، 3 میلیارد و 100 میلیون ریال عنوان و تصریح کرد: در این رابطه یک متهم دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها