موج
کدخبر : ۳۳۹۹۹۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-339998

رئیس اداره نظارت بر فرآورده‌های طبیعی، سنتی، مکمل و بازرسی ویژه معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از پلمپ یک واحد غیرمجاز طب سنتی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، رئیس اداره نظارت بر فرآورده‌های طبیعی، سنتی، مکمل و بازرسی ویژه معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در روز هشتم مردادماه، بازرسین معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به همراه قاضی اداره کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه از یک واحد طب سنتی در کرمانشاه بازدید کردند که طی این بازدید از واحد طب سنتی در کرمانشاه، بیش از صد قلم داروی غیرمجاز، دست‌ساز و خارج از شبکه رسمی توزیع کشف و توقیف شد.

وی افزود: این واحد طب سنتی اقدام به اعمال غیرمجاز از قبیل درمان بیماران و مراجعین و نیز تجویز انواع داروهای دست‌ساز و غیرقانونی می‌کرده است که دستور پلمپ آن توسط قاضی محترم اداره کل تعزیرات حکومتی استان صادر شد.

رحیمی ادامه داد: در ادامه بازرسی‌های اداره نظارت بر فرآورده‌های طبیعی، سنتی، مکمل و بازرسی ویژه معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، 1500 قلم داروی غیرمجاز و قاچاق از یک فروشگاه لوازم‌آرایشی و بهداشتی در شهرستان پاوه کشف و توقیف شد که پرونده آن جهت بررسی به مراجع ذی‌صلاح ارجاع شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها