موج
کدخبر : ۳۳۹۹۷۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-339976

رئیس اتحادیه قصابان همدان مطرح کرد؛

رئیس اتحادیه قصابان همدان با اشاره به افزایش 50 درصدی قیمت گوشت منجمد در همدان، از ثبات قیمت در بازار مرغ، تخم مرغ ماهی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، اکبر سپهری‌وفا، رئیس اتحادیه قصابان همدان ضمن اشاره به افزایش 50 درصدی قیمت گوشت " href="/fa/tags/%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA_%DA%AF%D9%88%D8%B4%D8%AA">قیمت گوشت در همدان طی یک هفته، عنوان کرد:  در حال حاضر قیمت گوشت منجمد در بازار همدان بین ۶۸ تا ۷۰ هزار تومان به فروش می رسد در حالیکه قیمت این نوع گوشت در هفته های گذشته ۴۰ هزار تومان بوده و هم اکنون ۵۰ درصد افزایش قیمت داشته است.

وی افزود: قیمت گوشت منجمد نسبت به هفته گذشته ۵۰ تا ۵۲ درصد افزایش پیدا کرده است.

وی در ادامه با اشاره به توزیع روزانه شش تن گوشت گوسفندی و هفت تن گوشت گوساله در همدان اعلام کرد: هم اکنون قیمت گوشت گوسفندی مخلوط ۹۲ هزار تومان بوده که نسبت به هفته گذشته بین ۱۰ تا ۱۲ درصد افزایش قیمت داشته است.

سپهری وفا با بیان اینکه هر کیلو دام زنده بین ۹۰ تا ۹۲ تومان در بازار فروخته می شود، افزود: گوشت گوسفندی با نرخ مصوب ۱۱۵ هزار تومان بوده اما درخواست افزایش قیمت بین ۱۰ تا ۱۲ درصد را داشتیم که هم اکنون با قیمت ۱۳۰ تومان به دست مصرف کننده می رسد.

رئیس اتحادیه مرغ، تخم مرغ و ماهی همدان  گفت: افزایش قیمتی در مرغ، ماهی وتخم مرغ دیده نمی شود و همچنان قیمت ها ثابت است.

جواد عاشوری با بیان اینکه در حال حاضر تنها ماهی قزل آلا در بازار موجود است، اظهار کرد: هم اکنون قیمت ماهی قزل آلا در بازار کیلویی ۳۲ هزار تومان به فروش می رسد و عرضه و تقاضای آن خوب است.

وی تصریح کرد: قیمت هر شانه تخم مرغ از ۱۷ تا ۲۰ هزار تومان و کیلویی ۸۵۰۰ تومان است و در حال حاضر روزی ۵۰ تن تخم مرغ در همدان عرضه می شود.

عاشوری اشاره به توزیع روزانه ۵۰ تا ۶۰ تن مرغ در همدان یادآور شد: توزیع مرغ در همدان با نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتحادیه مرغ انجام می شود و به قیمت مصوب تنظیم بازار یعنی  ۱۵ هزار تومان به فروش می رسد و عرضه و تقاضای آن خوب است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها