موج
کدخبر : ۳۳۹۵۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-339574

گامی دیگر برای تامین زیرساخت‌های درمانی هرمزگان؛

استاندار هرمزگان از حمایت پوراصغری جهت اختصاص ۱۷۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی در بندرعباس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان،  فریدون همتی  استاندار هرمزگان گفت: بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس یکی از مهمترین پروژه های دولت تدبیر و امید در هرمزگان است که طبق برنامه ریزی های انجام شده استانداری هرمزگان و دانشگاه علوم پزشکی باید تا قبل از پایان دولت به بهره برداری کامل برسد.

  وی افزود: در کنار تمهیداتی که در جهت اجرای سریع آن اندیشیده و ارایه کرده ایم، دکتر پوراصغری معاون امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور حمایت خود را  در خصوص بررسی این موضوع با رویکرد مثبت و موافقت ضمنی جهت تخصیص منابع مورد نیاز برای پایان این پروژه اعلام کرد.

استاندار هرمزگان اضافه کرد: تا هفته آینده بررسی های فنی انجام و پس از انجام بررسی فنی نسبت به تامین منابع اقدام می شود‌.

همتی این پروژه را یکی از مهمترین پروژه های زیرساختی در دولت تدبیر و امید عنوان کرد و گفت:طبق وعده دکتر پوراصغری،  مبلغ ۱۷۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل این بیمارستان اختصاص خواهد یافت.

به گفته استاندار برای اتمام این پروژه حداقل ۳۵۰ میلیارد تومان اعتبار فقط در بخش ساختمان سازی آن نیاز است که هزینه نیروی انسانی و تجهیزات آن نیز رقم قابل توجهی پیش بینی شده است. 

استاندار هرمزگان یادآور شد: ضرورت تکمیل این بیمارستان و اینکه استان تمام تلاش خود را جهت بهره برداری این پروژه در دولت  تدبیر و امید انجام دهد به اطلاع معاون امور اجتماعی سازمان برنامه و بودجه که عهده دار تامین اعتبارات درمان کشور است رسید و وعده داده شد منابع مورد نیاز برای بهره برداری تامین گردد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها