موج
کدخبر : ۳۳۹۴۲۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-339426

رییس دانشگاه پیام نور ابوموسی گفت: خوابگاه با تمام امکانات و تردد هوایی و دریایی رایگان در اختیار دانشجویان ابوموسی در این واحد آموزشی قرار می گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، محمود عامری سیاهویی رییس دانشگاه پیام نور ابوموسی از ثبت نام و پذیرش دانشجو بدون کنکور در این واحد دانشگاهی خبر داد و گفت: ثبت نام در رشته های بر اساس سوابق تحصیلی (بدون کنکور ) دانشگاه پیام نور از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org از 5 مرداد ماه لغایت 2 شهریورماه انجام می شود.

عامری سیاهویی با اشاره به اینکه دانشگاه پیام نور ابوموسی تنها واحد آموزش عالی در جزیره استراتژیک است، افزود: خوابگاه با تمام امکانات و تردد هوایی و دریایی رایگان در اختیار دانشجویان ابوموسی قرار می گیرد.

وی در خصوص هزینه شهریه دانشجویی، عنوان کرد: با 3بانک عامل قرارداد منعقد شده که وام دانشجویی با کارمزد پایین در اختیار دانشجویان قرار گیرد، حتی بنیاد علوی و نهادهای حمایتی هزینه شهریه دانشجویان بی بضاعت را نیز پرداخت می نمایند و دیگر نباید دانشجویی دغدغه ی جز تحصیل داشته باشد.

رییس دانشگاه پیام نور ابوموسی در پایان اظهار داشت:محل آزمون به دلخواه دانشجویان در نزدیکترین محل زندگی دانشجو صورت می گیرد و برای دانشجویان خوابگاهی در ایام امتحانات غذای گرم توزیع می شود.

گفتنی است دانشگاه پیام نور ابوموسی قریب به 400دانشجو و با 2رشته ی کارشناسی ارشد و 8رشته ی کارشناسی مشغول به فعالیت است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها