موج
کدخبر : ۳۳۹۴۲۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-339424

مدیر روابط عمومی سپاه امام علی ابن ابیطالب (ع):

مدیر روابط عمومی سپاه امام علی ابن ابیطالب (ع) از تقدیر از خبرنگاران برتر در عرصه بسیج و سپاه همزمان با روز خبرنگار توسط این نهاد خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سید حسن حسینی نوده سرپرست خبرگزاری «بسیج» قم در گفت‌وگویی ضمن اعلام خبر فوق، اظهار کرد: به منظور ارج نهادن به زحمات و تلاش‌های بی شائبه اصحاب رسانه و شناسایی نقاط قوت و ضعف فعالیت‌های خبری و اطلاع رسانی سپاه، از سوی معاونت روابط عمومی و تبلیغات سپاه امام علی ابن ابیطالب (ع) و خبرگزاری بسیج قم، با برنامه ریزی طرح تجلیل خبرنگاران برتر در حوزه سپاه و بسیج در دستور کار قرار گرفت.

وی به نمونه‌هایی ازاهداف این طرح از جمله انتشار و پوشش هر چه بیشتر اخبار و فعالیت‌های سپاه و بسیج در رسانه به منظور ترویج حسنات و اطلاع رسانی برنامه‌های این نهادمقدس با جامعه، همچنین تقویت روند هم اندیشی، همدلی و همکاری فعالان رسانه و سپاه استان اشاره و ابراز داشت که با تلاش مشترک و تبادل تجربیات جهت رفع موانع کوشیده و این برنامه منجر به تقویت تعاملات دوسویه می‌گردد.

حسینی نوده از اهداف دیگر این طرح به برنامه شناسایی، معرفی و الگوسازی از بهترین مصادیق فعالیت خلاق، مبتکرانه، موفق، پرمخاطب، پرمحتوا، جذاب و ماندگار اشاره نمود.

وی در ادامه سخنانش گفت: اجرای این طرح با توجه به شیوع کرونا به صورت سرکشی و بازدید با همراهی یکی از اعضای هیئت رئیسه فرماندهی سپاه استان از خبرگزاری‌ها و رسانه‌های استان قم بارعایت پروتکل‌های بهداشتی، صورت می‌پذیرد.

مدیر روابط عمومی سپاه امام علی ابن ابیطالب (ع) در پایان به زمان اجرای این طرح از ۱۵ الی ۲۵ مرداد سال ۹۹ اشاره نمود و افزود: در این رابطه ۲۵ نفر از خبرگزاران و عکاسان، تصویربرداران و فعالان رسانه‌ای استان مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها