موج
کدخبر : ۳۳۹۴۱۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-339411

استاندار هرمزگان گفت: امیدواریم با تکمیل بیمارستان ۵۳۱ و چهار بیمارستان دیگر تا پایان دولت، بتوانیم علاوه بر تامین نیاز درمانی مردم استان، هرمزگان را به عنوان استانی با قابلیت جذب توریست درمانی در کشور مطرح کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، فریدون همتی استاندار هرمزگان، در نشست عصر امروز دوشنبه که با حضور  رییس دانشگاه علوم پزشکی و رییس سازمان برنامه و بودجه استان با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در تهران برگزار شد، موضوع تامین تجهیزات و برنامه ریزی برای تامین نیروی انسانی بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس مورد بررسی قرار گرفت.

فریدون همتی با بیان اینکه این پروژه یکی از مهمترین پروژه های عمرانی استان به شمار می رود که با اهتمام و حرکت جهادی قرار است دوسال زودتر از موعد مقرر به بهره برداری برسد، افزود: پیگیری شد که علاوه بر اعتبارات بودجه عمومی دولت، از محل یک درصد عوارض سلامت، اعتبارات مبارزه با کرونا و سایر منابع  اختیارات وزیر، مبلغ ۱۰۰۰میلیارد ریال جهت تجهیز و تامین نیروی کادر درمانی این بیمارستان اختصاص یابد.

همتی ابراز کرد: از هم اکنون برنامه ریزی برای تامین نیروی مورد نیاز این بیمارستان در حال انجام است و امیدواریم با تکمیل این بیمارستان و چهار بیمارستان دیگر تا پایان دولت، علاوه بر تامین نیاز درمانی مردم هرمزگان می تواند هرمزگان به عنوان استانی با قابلیت جذب توریست درمانی در کشور مطرح شود.

همتی ادامه داد: با اصلاح ساختار مدیریت این پروژه، استانداری تمام انرژی خود را تکمیل زودتر از موعد بکار گرفته تا کمبود زیرساخت درمانی استان هرمزگان مرتفع شود.

گفتنی است؛ بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس از جمله پروژه های مهم و اثر گذار در سفر دوم هیئت دولت به استان هرمزگان بوده است که رییس جمهور در استادیوم ورزشی قول اتمام آن را تا پایان این دولت به مردم هرمزگان داده‌اند و  همتی نماینده عالی دولت در استان با انتصاب نماینده  ای ویژه برای پیگیری تکمیل آن از تمام ظرفیت ها برای اتمام این پروژه تا قبل از پایان دولت اهتمام و پیگیری ویژه دارد که با تسریع در تکمیل و بهره برداری از آن یکی از شاهکارهای بی نظیر کشور خواهد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها