موج
کدخبر : ۳۳۹۰۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-339074

معاون استاندار کرمانشاه خبر داد:

هدایت حاتمی در آیین افتتاح مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای خانه صنعت و معدن و کرمانشاه گفت: برای نجات اقتصادی کرمانشاه در فشارهای کنونی، امسال 20 هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه از استارت طرح توسعه 200 بنگاه اقتصادی کرمانشاه در سال جاری خبر داد، ابراز داشت: با توجه به اینکه ثبات اقتصادی به‌عنوان یکی از مهم‌ترین ملزومات فعالیت‌های اقتصادی محسوب می‌شود، عقیده داریم با تلاش بخش‌های مختلف و یاری خداوند از این شرایط سخت هم عبور خواهیم کرد و دوباره نشاط به اقتصاد کشور برمی‌گردد.

حاتمی افزود: بر اساس برنامه‌ریزهای انجام‌شده امسال 20 هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در کرمانشاه خواهد شد و با تحقق این میزان سرمایه‌گذاری در استان، اقتصاد کرمانشاه نجات پیدا می‌کند.

وی با تأکید بر اینکه باید امسال هم شاهد کاهش سه‌درصدی نرخ بیکاری در استان باشیم، خاطرنشان ساخت: در حال حاضر 200 بنگاه اقتصادی داریم که امکان توسعه آن‌ها فراهم است که باید کار آن‌ها با جدیت استارت زده شود که از ملزومات تحقق هدف‌گذاری سرمایه‌گذاری 20 هزار میلیارد تومانی در مسیر توسعه بنگاه‌های اقتصادی موجود در استان است.

معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه مهارت‌آموزی جوانان و تأثیر آن در افزایش بهره‌وری بسیار حائز اهمیت قلمداد کرد و گفت: خانه صنعت و معدن با راه‌اندازی آموزشگاه فنی و حرفه‌ای گام خوبی درزمینهٔ پیوند بین آموزش و صنعت برداشته است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها