موج
کدخبر : ۳۳۹۰۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-339059

محمدی کرجی ران اعلام کرد :

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از پیشرفت 97 درصدی تعمیرات اساسی اسکله 20 و نوسازی و اصلاح نشیمن گاه فندر و ملحقات اسکله 16 تا 19 بندر شهیدرجایی خبرداد و اعلام کرد این پروژه در هفته دولت به بهره برداری می رسد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، علی رضا محمدی کرجی ران مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان، با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده در راستای گسترش فعالیت بندری و انجام تعمیرات ادواری پیشگیرانه به منظور جلوگیری از آسیب به اسکله ها گفت: تعمیرات و بازسازی سازه ای و ملحقات پهلو گیری، مهاربندی و تاسیساتی اسکله های 16 الی 20 (مجموعاً 5 پست اسکله) در بندر شهید رجایی آغاز شد.

مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان عنوان کرد: در بخش اصلاحی و تعمیراتی، ترمیم بولارد ها، تعمیر کانال های تاسیسات، تعمیر کانال های جمع آوری آب های سطحی، تعمیر منهول و دریچه های برق، تعمیر کاراستاپرها و همچنین رنگ آمیزی پیشانی و زیر طاق اسکله ها، تعویض فندرها و نیز همتراز کردن سطح فندرهای اسکله شماره 20 و اطاله اسکله شماره 21 از مهمترین اقدامات صورت گرفته در این بخش بوده است  .

محمدی کرجی ران اعتبار هزینه شده در پروژه تعمیر اسکله های بندر شهید رجایی  را240 میلیارد ریال و مدت اجرای آن را 24ماه اعلام کرد و افزود: در پروژه مذکور به شکل مستقیم 30 نفر و در زمان اجرا بطور غیر مستقیم 120 نفر اشتغال ایجاد شده است.

وی افزود : این پروژه با 97 درصد پیشرفت فیزیکی در حال طی نمودن مراحل پایانی است و هفته دولت سال جاری به بهره برداری می رسد.

مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی با بیان اینکه تامین قطعات و نیازها در داخل کشور  با هدف حمایت از صنعتگران ایرانی  همواره در اولویت بوده است، تصریح کرد: در این پروژه نیز خرید و تامین فندرها و متعلقات آن از تولید کنندن داخلی انجام گرفته است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها