موج
کدخبر : ۳۳۸۹۵۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338957

رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم:

رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم گفت: همزمان با کلیه استانها، انتخابات اتحادیه‌های قرآنی به صورت غیر متمرکز در قم برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج در قم، سید مصطفی میرعرب رضی با اشاره به برپایی انتخابات اتحادیه کشوری اظهار داشت: امروز جمعه سوم مرداد ماه به صورت غیر متمرکز انتخابات اتحادیه‌های قرآنی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم برگزار شد.

رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم افزود: ۱۰ نفر از مؤسسات قرآن وعترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم و اداره کل تبلیغات اسلامی  برای انتخاب اعضای هیأت مدیره وبازرسان اتحادیه کشوری شرکت کردند.

وی تصریح کرد: از استان قم 3 نفر به عنوان کاندیدای هیأت مدیره و بازرس در انتخابات اتحادیه‌های قرآنی به صورت غیر متمرکز شرکت کردند.

میرعرب رضی خاطرنشان کرد: در این انتخابات، ۶۶ نفر نامزد شدند که ۱۵ نفر به عنوان عضو اصلی در اتحادیه‌های اصلی و ۳ نفر هم به عنوان عضو علی البدل در پایان این انتخابات مشخص می شوند.

وی بیان کرد:امیدواریم این انتخابات زمینه ساز همدلی و مشارکت بیش از پیش فعالیت های مؤسسات فرهنگی  قرآن و عترت در کشور شود و بزودی پس از استقرار اتحادیه کشوری شاهد انتخابات اتحادیه مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت در استانها باشیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها