موج
کدخبر : ۳۳۸۷۶۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338760

مجید درویشی مطرح کر.د:

فرماندار اسدآباد با اشاره به شیوع کرونا ویروس در سطج جامعه و رعایت پروتکل های بهداشتی ستاد کرونا، گفت: تاکسی هایی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند توقیف و به پارکینگ هدایت می شوند.

به گزارش خبرگزاری موج همدان،  مجید درویشی، فرماندار شهرستان اسدآباد با اشاره به شیوع کرونا ویروس در سطح جامعه و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی ستاد کرونا، گفت: در بازدید نامحسوس امروز از ایستگاه های تاکسی سطح شهر در زمینه رعایت پروتکل های بهداشتی یک دستگاه تاکسی متخلف به علت سوار کردن مسافر بیش از پروتکل های اعلام شده توقیف و به پارکینگ هدایت شد.

وی افزود: علاوه بر توقیف و هدایت یک دستگاه تاکسی متخلف به پارکینگ، از دو تاکسی تعهد گرفته و به دو تاکسی نیز تذکرات لازم توسط پلیس راهنمایی و رانندگی داده شد.

درویشی با تأکید بر بازرسی ویژه و مستمر از تاکسی های خطی توسط عوامل شهرداری و اعضای بازرسی ستاد کرونای شهرستان تصریح کرد: از مردم خواستاریم که مصوبه های ستاد کرونا را رعایت کرده و در تاکسی ها بیش از دو نفر در صندلی عقب سوار نشوند.

وی در ادامه با اشاره به فعالیت ۳۴۷  تاکسی در شهر اسدآباد، مطرح کرد: مشارکت مردم با رعایت بهداشت فردی و فاصله گذاری اجتماعی و ماسک زدن به عنوان تنها راهکار مهم و ساده از نقش مهمی در کنترل و پیشگیری بیماری کووید ۱۹ برخوردار است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها