موج
کدخبر : ۳۳۸۷۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338756

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان خبر داد:

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان از پلمب 20 مغازه عطاری متخلف در شهرستان خمینی شهر توسط نیروی انتظامی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ غلامحسین صفری بیان کرد:در راستای اجرای طرح های پاکسازی نقاط آلوده و برخورد با خرده فروشان مواد افیونی 20 مغازه عطاری که متصدیان آنها اقدام به توزیع خرد مواد مخدر می کردند در خمینی شهر شناسایی و پلمب شد.

وی افزود: در این طرح یک روزه که پس از طرح ریزی عملیاتی، اقدامات اطلاعاتی و اخذ مجوز از مقام قضائی انجام شد تعداد 20 مغازه عطاری که در آنها خرید و فروش مواد مخدر صورت می گرفت شناسایی شدند.

این مقام انتظامی در ادامه از دستگیری 15 مرد و یک زن در این عملیات خبر داد و اظهار داشت: در این عملیات 6 گرم شیشه، 3 گرم تریاک، 5 هزار قرص متادون، 5 ونیم لیتر شربت متادون و 2 لیتر شربت تریاک کشف شد.

سرهنگ صفری از پلمب 20 مغازه عطاری متخلف با حکم مقام قضائی خبر داد و گفت: اجرای این عملیات با استقبال پرشور مردم منطقه مواجه شده و اهالی این منطقه خواستار استمرار طرح مذکور شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان بیان کرد: با توجه به درخواست مکرر مردم مناطق حاشیه ای در شهر اصفهان و برخی شهرستان های استان، طرح های پاکسازی نقاط آلوده و برخورد با خرده فروشان مواد افیونی با قدرت و شتاب بیشتری در سال جاری ادامه می یابد و پلیس با همکاری، مشارکت و حمایت مردم دست این افراد را از جامعه کوتاه می کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها