موج
کدخبر : ۳۳۸۷۳۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338732

استاندار اصفهان روز ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای و هفته ملی مهارت را تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، متن پیام عباس رضایی به مناسبت فرا رسیدن 6 مرداد روز ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای و هفته ملی مهارت به شرح ذیل می باشد.

توسعه و توجه به آموزش های فنی و حرفه ای به عنوان ابزاری ارزشمند برای توسعه اقتصادی کشور، ایجاد اشتغال،کارآفرینی و تحقق فردایی روشن موثر است.

یقیناً گسترش و توسعه آموزش های مهارتی و توانمندی از منابع کارآمد انسانی راه را برای تحقق شعار سال جهش تولید هموار می نماید و اهتمام به این مقوله نوید بخش افق روشن برای اشتغال پایدار جوانان است.

بی شک با توجه به تغییر ماهیت کسب و کار باید ضمن استفاده و بهره وری از شیوه های موجود آموزش و حفظ اشتغال و برنامه ریزی لازم برای مهارت آموزی از طریق شیوه های نوین و متناسب با شرایط آینده مد نظر قرار گیرد.

اینجانب فرا رسیدن ششم مرداد روز ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای و هفته ملی مهارت را به کلیه تلاشگران و دست اندرکاران عرصه آموزش های فنی و حرفه ای و مهارت آموزی تبریک وتهنیت عرض نموده،توفیق روز افزون را در راستای منویات مقام معظم رهبری و تحقق سیاستهای دولت تدبیر و امید در جهت ارائه خدمات آموزشی و مهارت افزایی با هدف کار آفرینی و رونق اشتغال از خداوند متعال مسألت دارم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها