موج
کدخبر : ۳۳۸۷۲۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338720

همزمان با سالروز ازدواج آسمانی امام علی (ع) و حضرت زهرا (س) انجام شد؛

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان از پرداخت کمک هزینه ازدواج به به ۱۸۰ نوعروس و تازه داماد تحت حمایت کمیته امداد در اصفهان همزمان با سالروز ازدواج آسمانی امام علی (ع) و حضرت زهرا (س) خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کریم زارع گفت: کمیته امداد در سال جاری تاکنون بیش از ۷۵۲ میلیون تومان به ۱۸۰ نوعروس و تازه داماد تحت حمایت پرداخت کرده است.

وی تاکید کرد: تمرکز اصلی در این برنامه حمایتی بر تهیه جهیزیه نوعروسان قرار دارد به نحوی که از ۱۸۰ خدمت ارائه شده ۱۴۷ مورد مربوط به جهیزیه و ۳۳ مورد نیز مربوط به تازه دامادان خانواده های تحت حمایت است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با بیان اینکه گرانی لوازم خانگی کار تهیه جهیزیه برای خانواده های نیازمند را سخت کرده است، گفت: بدون کمک خیران و نیکوکاران نمی توان به سادگی این بار بزرگ را از دوش خانوارهای آبرمند برداشت و از همه همشهریان عزیز دعوت می کنیم که با کمک به این نهاد و سایر فعالان عرصه خیر و احسان، شرایط را برای کمک آبرومندانه به نوعروسان این خانواده ها فراهم کنند.

این مقام مسئول در تشریح روش های موجود برای مشارکت در طرح های خیر و احسان این نهاد به ویژه کمک به جهیزیه و ازدواج مددجویان، از فراهم بودن بسترهای الکترونیکی گوناگون در این زمینه خبر داد و گفت: کد دستوری #۰۳۱*۸۸۷۷* ، پایگاه اینترنتی emdad.ir، شماره حساب ۲۴۰۱۱۱۳۰۹۱۴۰۷۲ و شماره کارت ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹ نزد بانک قرض الحسنه مهر ایران از آسانترین و سریعترین روش های نیکوکاری در اختیار همشهریان گرانقدر است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان در پایان یادآور شد: گذشته نیز کمیته امداد استان اصفهان بیش از ۱۷ میلیارد و ۱۳۱ میلیون تومان در قالب ۳۲۹۹ کمک هزینه جهیزیه و ازدواج به جامعه تحت حمایت این نهاد پرداخت کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها