موج
کدخبر : ۳۳۸۳۴۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338348

کیانوش جهان بخش مطرح کرد؛

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس با اشاره به مشکلات فاضلاب شهری بندرعباس از مدعی العموم و نهادهای نظارتی خواست تا در این موضوع ورود کنند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، کیانوش جهانبخش عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس اظهار داشت: مدت‌هاست که مشکل فاضلاب بندرعباس از یک مطالبه اجتماعی تبدیل به یک بحران امنیتی شده است و بعد از حرکت ابتکاری بنده شرکت آب و فاضلاب با شتاب غیر کارشناسی و براساس فشارهای مقامات محلی اقدام به عقد قرارداد با شرکت ژرف کار جم کرد.

وی افزود: 27 مهر 94 قرارداد با این شرکت در حول 3 محور بسته شده است اما با وجود گذشت 5 سال از عقد قرارداد این شرکت هنوز نتوانسته است به درستی تعهداتش را عملی کند و با یک بررسی ساده می توان دانست که  این شرکت در اکثر پروژه هایش در   کشور خلع ید شده  یا خاتمه پیمان یک طرفه داده شده است.

جهانبخش بیان کرد: شرکت ژرف کار جم اهلیت و صلاحیت اجرای پروژه ندارد و تا سال 1401 از مشارکت در پروژه‌ها منع شده است اما اصرار مدیریت عالی استان و سکوت آب و فاضلاب جای سوال اساسی دارد که من از مدعی العموم و دستگاه‌های نظارتی انتظار دارم به این موضوع ورود کنند.

آبتین امیری دیگر عضو شورای اسلامی بندرعباس نیز در نطقی از گرانی و افزایش لحظه‌ای قیمت ارز گلایه کرد و خواستار حمایت از مردم در وضعیت فعلی شد.

وی با مطرح کردن این موضوع که شاید برخی‌ها بگویند گفتن این مسائل جزو وظایف عضو شورای شهر نیست گفت: ما هم نماینده مردم هستیم و رای خود را از مردم داریم و از همین جهت باید حرف‌ها و دغدغه‌های مردم را بزنیم و از طرفی هم اگر ما در مسائلی که وظیفه‌مان نیست ورود می‌کنیم به دلیل کم کاری و بی‌مسئولیتی دیگر مسئولان است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها