موج
کدخبر : ۳۳۸۳۲۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338324

مدیر مسئول تالارهای شهرستان خمینی شهر اعلام کرد:

مدیر مسئول تالارهای شهرستان خمینی شهر اظهار کرد: تالاردارها با رعایت کلیه موازین بهداشتی از 50 درصد ظرفیت تالارها جهت برگزاری مراسمات استفاده نمایند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، حیدریان همراه با رییس اتاق اصناف شهرستان خمینی شهر در بازدید سرزده از تالارهای خمینی شهر گفت: در جلسه ستاد کرونا شهرستان تصمیم بر این شد تالارها موارد بهداشتی مکان مورد نظر و پرسنل مشغول به کار را رعایت کنند.

وی با بیان این مطلب که اداره بهداشت شهرستان موظف است نظارت لازم را در این موارد داشته باشد، افزود: اداره بهداشت طی نامه ای به دستگاه های مربوط  باید موارد لازم بهداشتی را جهت حفظ سلامت شهروندان متذکر شود.

مدیر مسئول تالارهای شهرستان خمینی شهر این موارد را رعایت موازین بهداشتی و رعایت تعداد مدعوین در تالارها برشمرد و اضافه کرد: شهروندان سعی کنند از آوردن افراد  مسن و افرادی که بیمارهستند در تجمعات و مکانهای شلوغ خودداری کنند تا بدین وسیله از روند بیماری پیشگیری شود.

همچنین رییس اتاق اصناف شهرستان خمینی شهر در ادامه این بازدیدها اظهار کرد: طی سیاستهای ستاد کرونای شهرستان که تالارها می توانند از 50 درصد از ظرفیت مکان استفاده نمایند؛  با بازدید از چندین تالاردر خمینی شهر  شاهد رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی توسط مدیر تالار و افراد شاغل در تالار بودیم.

عباسعلی مسیبی از بازدید 90 مکان در شهرستان خمینی شهر خبرداد و اضافه کرد: با همکاری شبکه بهداشت و نیروی انتظامی این بازدیدها و سرکشی ها ادامه خواهد داشت.

وی هدف از این سرکشی ها را سلامت افراد جامعه دانست و گفت: با تلاشی که کادر درمان جهت بهبود بیماران کرونایی انجام می دهند وظیفه تمامی شهروندان است که با رعایت دستورات بهداشتی کادر درمان را در این امر یاری نموده و شهرستان را از نقطه نارنجی به وضعیت عادی برسانیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها