موج
کدخبر : ۳۳۸۳۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338307

رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان البرز:

رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان استان البرز در آستانه مرحله دوم انتخابات مجلس گفت: تبلیغات زودهنگام داوطلبان ممنوع است و با آن برخورد می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، سید رضا نوراللهی ، با بیان اینکه قوانین انتخابات مرحله دوم مانند مرحله نخست است، اظهار داشت: انتخابات مرحله دوم بر اساس مصوبه و توافقی که بین شورای نگهبان و وزارت کشور انجام شد، در تاریخ  21 شهریورماه برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه با فروکش کردن شیوع بیماری کرونا در موعد مقرر این انتخابات برگزار می‌شود، افزود: سلامت انتخابات اولویت  شورای نگهبان بعنوان ناظر بر انتخابات است.

 رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان استان البرز با هشدار به نامزدهای این دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کرج فردیس اشتهارد و آسارا، بیان کرد: فضای حقیقی و مجازی توسط شورای نگهبان رصد می‌شود.

نوراللهی با بیان اینکه همه باید به قانون ملتزم بوده و اخلاق انتخاباتی را رعایت کنند، تصریح کرد: زمان قانونی تبلیغات یک هفته پیش از روز رای گیری است.

وی با اشاره به لزوم حضور پرشور مردم در مرحل دوم انتخابات، خاطر نشان کرد: از مردم کرج، اشتهارد، فردیس و آسارا تقاضا می‌شود مانند مرحله اول برای تعیین سرنوشت خود به پای صندوق‌های رای بیایند.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها