موج
کدخبر : ۳۳۸۲۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338202

مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه جهاد کشاورزی کرمانشاه:

اولین کمیته اطلاع‌رسانی همایش فرهنگ جهادی و جهش تولید با حضور مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان، رئیس مرکز تحقیقات کشاورزی، رئیس اداره روابط عمومی سازمان و رئیس کمیته اطلاع‌رسانی همایش، و روابط عمومی‌های ادارات تابعه در محل دفتر حوزه نمایندگی ولی‌فقیه برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، ابتدای جلسه اولین کمیته اطلاع‌رسانی همایش فرهنگ جهادی و جهش تولید، رئیس روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه با تشریح اقدامات کمیته اطلاع‌رسانی همایش فرهنگ جهادی و جهش تولید گفت: با شروع برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای همایش فرهنگ جهادی، اطلاع‌رسانی و انعکاس فراخوان همایش و رونمایی پوستر همایش و جلسات همایش در سطح استانی و ملی به نحو مطلوبی اجرایی شده است.

افشین شورچه افزود: مجموعه روابط عمومی سازمان هماهنگی لازم را در حوزه اطلاع‌رسانی همایش انجام داده و اقدامات دیگری را تا زمان برگزاری همایش در دستور کار دارد تا اهداف و خروجی همایش به مخاطبین انعکاس یابد.

مستندسازی همایش، استفاده از المان‌ها برای تندیس همایش، چگونگی اطلاع‌رسانی همایش و امکانات لازم از دیگر مباحثی بود که شورچه به آن‌ها اشاره نمود و در جلسه موردبحث قرار گرفت.

رئیس روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه در ادامه از روابط عمومی‌های ادارات زیرمجموعه جهاد کشاورزی خواست با هماهنگی این اداره در برگزاری همایش مجموعه را یاری دهند.

در ادامه خمیس آبادی رئیس مرکز تحقیقات آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان نیز ضمن اعلام اینکه همایش فرهنگ جهادی و جهش تولید بایستی ازلحاظ کمیت و کیفیت از سطح بالایی برخوردار باشد انتظارات خود را در خصوص نحوه عمل کمیته اطلاع‌رسانی ارائه نمود.

در پایان حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسینی مقدم طی سخنانی ضمن تشکر از رئیس اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه و رئیس کمیته اطلاع‌رسانی به خاطر پیش اقدامات کمیته اطلاع‌رسانی همایش فرهنگ جهادی تشکر نمود و گفت: کمیته اطلاع‌رسانی همایش اقدامات مهم خودش را از چندی پیش آغاز کرده و تاکنون توانسته به‌خوبی اطلاع‌رسانی فراخوان همایش، طراحی پوستر و جلسات مرتبط را انجام دهد که قابل‌تقدیر است.

حسینی مقدم بابیان اینکه کمیته اطلاع‌رسانی کار اطلاع‌رسانی شروع اولین جلسات تا خاتمه را بر عهده دارد خاطرنشان کرد: این کمیته نقش مهمی در همایش فرهنگ جهادی و جهش تولید ایفا می‌کند و نقش آن بسیار د­­­­­­­ر تحقق اهداف همایش تأثیرگذار خواهد بود.

حسینی مقدم سپس گفت: باور داریم که تحقق جهش تولید توسط اقدامات کمیته اطلاع‌رسانی تحقق خواهد یافت، زیرا این کمیته کار انتقال پیام و ارتباط نزدیکی با مخاطبین همایش برقرار می‌سازد.

وی بابیان اهمیت و ضرورت‌های کمیته اطلاع‌رسانی همایش گفت؛ هر کاری بناست به نتیجه برسد لازمه آن کارهای مهم کمیته اطلاع‌رسانی و اقناع‌سازی عموم خواهد بود.

وی افزود: تحقق جهش تولید نیازمند ارائه راهکارها و نوآوری‌ها برای عبور از مشکلات و موانع بوده و این امر مهم بایستی به اطلاع عموم رسانده شود و در این زمینه کار رسانه و اطلاع‌رسانی کار بسیار مهمی است.

وی استفاده از ظرفیت رسانه‌ها را در تحقق اهداف جهش تولید را خواستار شد و افزود؛ از طریق رسانه می‌توانیم مشکلات و موانع جهش تولید را برطرف سازیم و با نشان دادن توانایی‌ها و استعدادهای کشاورزی استان در عموم انگیزه کار و تلاش ایجاد نماییم.

وی ضمن بیان گستردگی کار اطلاع‌رسانی همایش فرهنگ جهادی و جهش تولید از اعضای کمیته اطلاع‌رسانی خواست با تمام امکانات و توانایی خود مجموعه روابط عمومی و کمیته اطلاع‌رسانی همایش را یاری دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها