موج
کدخبر : ۳۳۸۱۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338117

در هرمزگان؛

رئیس اداره تکنولوژی و گروه‌های آموزشی استان هرمزگان از برگزاری دوره‌های مجازی آموزش دروس علوم انسانی و نرم افزارهای کاربردی در استان به همت مرکز ترویج علوم انسانی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، علی ریسانی نژاد رئیس اداره تکنولوژی و گروه‌های آموزشی استان هرمزگان، گفت: گروه های آموزشی به عنوان مجامع آموزشی، پرورشی و پژوهشی با این اندیشه به وجود آمده‌اند که ضمن برقراری تعامل و ارتباط سازنده بین دبیران و با جلب مشارکت آنان در فرآیند تعلیم و تربیت،‌ زمینه استفاده از تجارب و اطلاعات علمی،‌ آموزشی و حرفه ای صاحب‌نظران و دبیران در رابطه با روش‌های تدریس، شیوه های اندازه‌گیری و ارزشیابی پیشرفت تحصیلی، نقد و بررسی کتب درسی، کاربرد تکنولوژی آموزشی، تقویت زمینه تحقیق و پژوهش در زمینه بررسی مسائل و مشکلات آموزش و پرورش و در نهایت بهبود کیفیت آموزشی و پرورشی را فراهم آورند.

وی تاکید کرد: رسالت خطیر گروه‌های آموزشی به ویژه در دوره متوسطه آماده سازی نیروی انسانی برای ورود به جامعه و بازار کار، مسؤولیت‌پذیری،‌ استقلال طلبی، رشد شناختی و عاطفی نوجوانان است. لذا حرفه‌ای و نیمه حرفه‌ای بودن دبیران و نهادینه کردن فرهنگ توسعه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

رئیس اداره تکنولوژی و گروه‌های آموزشی استان هرمزگان از برگزاری دوره‌های مجازی آموزش دروس علوم انسانی و نرم‌افزارهای کاربردی در استان  به همت مرکز ترویج علوم انسانی خبر داد. این فعالیت‌ها در راستای ارتقای سطح کیفی آموزش علوم‌انسانی و مهارت‌آموزی دبیران دانست.

ریسانی نژاد گفت: دوره آموزش نرم‌افزار کمتازیا (Camtasia)  1 الی 6 مرداد زمان آزمون 7 مرداد99 برگزار می گردد و دبیران فلسفه  می توانند در دوره آموزش فلسفه، را از  1 الی 7 مرداد  99 ، با تدریس دکتر شهرآیینی ، دکتر طبّی  ممتاز شرکت کنند.زمان آزمون آنلاین 8 مرداد  99  خواهد بود. دبیران دین و زندگی نیز از   5 الی 11 مرداد 99  دوره آموزش دین و زندگی را با تدریس  شکرانی مولف کتاب درسی مشاهده کنند و زمان آزمون 12 مرداد  خواهد بود. دوره آموزش تاریخ با تدریس خانم حشمتی مولف کتاب درسی از 12   الی   19 مرداد برای دبیران تاریخ قابل مشاهده است و زمان آزمون 20 مرداد 99 خواهد بود. دوره مجازی جغرافیا با بازده زمانی مشاهده دوره از 19 الی 25 با تدریس آقای یمانی و خانم فلاحیان  است  و  زمان آزمون 26 مرداد 99  خواهد بود.

این مسئول در انتها  تاکید کرد: کلیه آزمون‌ها در تاریخ ذکر شده و در بازده زمانی 9 الی 16 برگزار می شود.

کلیه دبیران دروس ذکر شده در متوسطه دوره دوم می توانند به لینک :  https://bit.ly/3gDcklF   مراجعه نمایند و مطابق با راهنمای ثبت نام از دوره‌ها بهره‌ ببرند. در صورت نیاز شماره های پشتیبان‌های مرکز ترویج علوم انسانی در تلگرام و واتس اپ به شماره 09030418146 و 02166962745 پاسخگو خواهند بود.

لازم به ذکر است؛ تنها برای همکارانی که در این دوره ثبت نام کرد و آزمون آنلاین را با موفقیت پشت سر گذاشتند گواهی شرکت در دوره مجازی صادر خواهدشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها