موج
کدخبر : ۳۳۷۸۴۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-337843

مدیر مسئول خانه کودک و نوجوان شهرستان خمینی شهرخبر داد:

مدیر مسئول خانه کودک و نوجوان شهرستان خمینی شهرگفت: برگزاری جلسات بهارنارنج در جهت توانمند سازی مادران در تربیت کودک و نوجوان امروزی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، غلامرضا وطنخواه بیان داشت: برگزاری جلسات بهارنارنج در جهت توانمند سازی مادران در تربیت کودک و نوجوان امروزی است.

وی افزود: همت سازمان فرهنگی،اجتماعی، ورزشی خانه کودک و نوجوان شهرستان در خانه تاریخی زهتاب افتتاح شد و فعالیت خود را با برنامه به وقت نوجوانی آغازکرد.

مدیر مسئول خانه کودک و نوجوان شهرستان خمینی شهر با بیان نیاز خانواده ها در مسائل تربیتی کودک و نوجوان افزود: با تصمیم اعضای خانه کودک و نوجوان بر آن شدیم درخصوص توانمند سازی مادران با محوریت نوجوان و رسانه  و تربیت فرزند در سلسله نشست های نارنج مسائل مربوط به حیطه کودک و نوجوان امروزی را بررسی کنیم.

در ادامه سلمان هاشمیان مشاوره کودک و نوجوان اظهار کرد: با وجود بیماری کرونا نمی توان مسائل آموزشی و تربیتی را رها کردو بنا را برآن گذاشته ایم که در سلسله نشست های بهار نارنج مباحث تربیتی کودک و نوجوان با استفاده از توانمندی های مشاوران شهرستان مطرح شود.

هاشمیان ادامه داد: جلسات بهار نارنج به صورت ترکیبی است وفقط صرف سخنرانی نیست مخاطب در این جلسات به سمت کارگاه ها که متنوع است و شاخه های دیگری در حوزه کودک،رسانه  و ... را در برمی گیرد هدایت خواهند شد.

امیر حسین محمدی نژاد مسئول اجرایی برنامه های خانه کودک و نوجوان در این زمینه بیان کرد: بهار نارنج در نظر دارد علاوه بر نشاط بخشی به مادران مباحث تربیتی درقالبی ساده و روان با اجرای نمایش و قصه گویی و طرح سوال از سوی مشاور و ایجاد چالش برای مخاطبین اجرا شود و روابط فرزندان با والدین را بهبود بخشد.

به گزارش موج؛ در جلسات بهارنارنج شیوه های بهبود روابط والدین با فرزندان در شش جلسه در سالن بصیرت شهرداری خمینی شهر برگزار خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها