موج
کدخبر : ۳۳۶۵۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336507

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت بندر لنگه گفت: طی 3 ماهه امسال پنج هزار و 575 مورد بازرسی انجام شده و بیش از 250پرونده تخلف برای واحدهای صنفی متخلف در این شهرستان تشکیل شده است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، رامین آشوری رییس اداره صنعت، معدن و تجارت  بندر لنگه از انجام پنج هزار و 575 مورد بازرسی در سه ماهه اول سالجاری خبر داد و گفت: این بازرسی‌ها به‌ منظور رصد وضع بازار کالا و خدمات به‌ ویژه کالاهای اولویت‌دار در قالب طرح‌های مختلف صورت گرفته است.

وی افزود: در این بازرسی‌ها که توسط کارشناسان نظارت و بازرسی این اداره به‌ صورت مستمر و روزانه از واحدهای صنفی و سطح عرضه انجام شده، 250 پرونده تخلف به ارزش بیش از 6میلیارد ریال تشکیل و برای بررسی و صدور رأی به تعزیرات حکومتی ارجاع شده است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بندر لنگه ادامه داد: این تخلفات اعم از گرانفروشی ، کم‌فروشی، عدم درج قیمت و نصب نرخ نامه، عدم ارائه برگ خرید و عرضه صورت گرفته است.

آشوری در پایان تأکید کرد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی واحدهای صنفی، مراتب را با شماره تلفن گویا ۱۲۴ سامانه ستاد خبری به اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان گزارش کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها