موج
کدخبر : ۳۳۶۳۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336302

فرماندار روانسر:

سعدی مصطفی‌زاده با اعلام خبر 8 نفر فوتی براثر ابتلا به کرونا در شهرستان روانسر، گفت: از تمام ظرفیت‌ها برای کنترل و قطع زنجیره ویروس کرونا در سطح شهرستان روانسر استفاده می‌کنیم.

فرماندار روانسر در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، بابیان این مطلب که شهرستان روانسر به لحاظ شیوع ویروس کرونا در وضعیت قرمز قرارگرفته است، ابراز داشت: متأسفانه از شروع اپیدمی کرونا در کرمانشاه تاکنون 8 نفر در شهرستان روانسر براثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را ازدست‌داده‌اند و 148 نفر نیز مبتلا شده‌اند.

وی با تأکید بر اینکه تمامی مصوبه‌های ستاد استانی کرونا به‌طور کامل تا قطع زنجیره انتقال در شهرستان روانسر اجرایی خواهد شد، خاطرنشان ساخت: بر این اساس علاوه بر الزامی بودن زدن ماسک در تمامی امکان تجمعی در سطح شهرستان و ادارات برای عموم مردم، مراکز آموزشی و دانشگاه علمی کاربردی در روانسر نیز ملزم به برگزاری غیرحضوری و آنلاین آزمون‌های خود برای دانشجویان هستند.

مصطفی‌زاده در ادامه بابیان این مطلب که شهرستان روانسر فاقد بیمارستان است، تصریح کرد: اما به‌منظور پذیرش بیماران، نقاهتگاه‌های ویژه را آماده کرده‌ایم و تخت‌های بیمارستانی اضطراری نیز در دست اقدام است.

فرماندار روانسر خطاب به شهروندان روانسری تأکید کرد: رعایت سه مؤلفه اجرای پروتکل‌های بهداشتی، زدن مستمر ماسک و حفظ بهداشت فردی و شست و شوی مداوم دست‌ها به‌طورقطع می‌تواند زنجیره انتقال ویروس کرونا را قطع و سلامت عمومی را به سطح جامعه بازگرداند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها