موج
کدخبر : ۳۳۶۲۰۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336201

به مناسبت دهه کرامت؛

مدیرکانون های خدمت رضوی در بندرعباس گفت: در طرح "آقا حساب کردند "بدهی دفتری افرادی که مدت زیادی نسبت به تسویه حساب خود به فروشگاه‎ و سوپرماکت مواد غذایی مراجعه نکرده بودند، تسویه شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، اسماعیل تذرو مدیرکانون های خدمت رضوی در بندرعباس، اظهار کرد: به مناسبت ولادت امام رضا (ع) و دهه کرامت طرح پرداخت حساب دفتری با عنوان "آقا حساب کردند"، با حضور گروهی از خادمان و خادمیاران آستان قدس رضوی، همزمان با دهه کرامت در فروشگاه ‌و سوپرمارکت مواد غذایی و تره‌بار دو محله نخل پیرمرد و کوی گلستان شهر بندرعباس انجام شد.

وی افزود: در این طرح بدهی دفتری افرادی که مدت زیادی نسبت به تسویه حساب خود به فروشگاه‎ و سوپرماکت مواد غذایی مراجعه نکرده بودند، تسویه شد.

مدیرکانون های خدمت رضوی در بندرعباس یادآورشد: در این روزها که تبعات ناشی از بیماری کرونا، موجب شده تا برخی کسب و کارها از رونق بیفتد و برخی از اقشار آسیب پذیر نیز بیکار شوند، عده‌ای از خیران و جوانمردان، آستین همت بالا زده اند و به دست خادمان حرم مطهر رضوی و بی آن که نامی از خود آن‌ها برده شود، حساب‌های دفتری برخی بدهکاران و نیازمندان در سوپرمارکت‌های محلی حاشیه شهر را تسویه می‌کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها