موج
کدخبر : ۳۳۶۱۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336105

صمد نوتاش:

رئیس هیئت فوتبال استان اردبیل گفت: طبق برنامه‌ریزی و هماهنگی انجام یافته با نمایندگان فدراسیون فوتسال سومین دوره المپیاد استعدادهای برتر کشور ورزش کشور در بخش فوتسال در استان اردبیل برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، صمد نوتاش رئیس هیئت فوتبال استان اردبیل  اظهار داشت: استان اردبیل در حوزه ورزش با قابلیت‌ها و ظرفیت‌هایی که دارد می‌تواند میزبانی خوبی از برنامه‌های کشوری داشته باشد و این موضوع مهم را در سال‌های گذشته با میزبانی از مسابقات بین‌المللی از خود به نمایش گذاشته است.

وی از میزبانی استان اردبیل از المپیاد کشوری استعدادهای برتر فوتسال کشور در اردبیل خبر داد و افزود: طبق برنامه‌ریزی و هماهنگی انجام یافته با نمایندگان فدراسیون فوتسال سومین دوره المپیاد استعدادهای برتر کشور ورزش کشور در بخش فوتسال در استان اردبیل برگزار می‌شود.

نوتاش با بیان اینکه درخواست میزبانی استان اردبیل در فدراسیون فوتسال تایید شده است تصریح کرد: در حال حاضر درخواست میزبانی هیئت فوتبال استان اردبیل از این دوره از المپیاد های کشوری بعد از بررسی نمایندگان فدراسیون فوتسال به تایید نهایی رسیده است و بررسی‌های میدانی توسط نمایندگان فدراسیون صورت خواهد گرفت.

رئیس هیئت فوتبال استان اردبیل با اشاره به حضور ورزشکاران از مناطق مختلف کشور در استان اردبیل بیان کرد: استان اردبیل در این دوره از المپیاد‌های استعدادهای برتر ورزش در کشور در بخش فوتسال پسران و دختران از ۹۰۰ نفر از استعدادهای برتر فوتسال کشور از مناطق مختلف کشور میزبانی خواهد کرد.

وی با تاکید بر حضور پر قدرت استان اردبیل در المپیادهای ورزشی کشوری اظهار کرد: استان اردبیل در حوزه ورزش فوتسال پتانسیل خوبی دارد در این دوره از المپیاد‌های کشوری نیز با دو تیم پسران و دختران حضور پرقدرت از خود نشان خواهد داد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها