موج
کدخبر : ۳۳۵۹۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335992

استاندار قم مطرح کرد؛

استاندار قم گفت: در شرایط فعلی مردم و همه مسئولان باید اهتمام جدی برای جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری کرونا داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری موج قم، بهرام سرمست که مدیریت جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان قم به‌صورت تصویری را بر عهده داشت، با اشاره به خطر خیز دوباره کرونا در استان، اظهار کرد: مدیریت بحران کرونا در هر شرایطی با جدیت پیگیری می‌شود.

استاندار قم بابیان این‌که در شرایط قرنطینه بر اساس الگوی مدیریت سه لایه نسبت به مدیریت استان اقدام خواهد شد تصریح کرد: بر اساس این الگو اعضای شورای معاونین به‌صورت تخصصی امور جاری را دنبال خواهند کرد و معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی مسئولیت هماهنگی امور را بر عهده داشته و گزارش‌های مستمر را به این‌جانب ارائه خواهد نمود.

وی افزود: در مواقع اضطراری و برای موضوع‌های خاص و فوریتی استان نیز به‌صورت ارتباط تلفنی و تصویری شخصاً ورود کرده و تصمیم‌گیری صورت خواهد گرفت .

استاندار قم با اشاره به همدلی و هماهنگی موجود بین ارکان حاکمیت در استان ابراز امیدواری کرد که با تداوم این همدلی‌ها و هماهنگی میان اعضای شورای تأمین، شورای اداری استان و دعای خیر بزرگان و علما و مراجع عظام تقلید و هم استانی‌های عزیز امور قم بدون هیچ‌گونه وقفه و خللی پیگیری شده و انشالله با سربلندی این آزمون را پشت سر بگذاریم .

سرمست همچنین خدمت به زائران و مجاوران حضرت معصومه (س) را توفیق الهی دانست و گفت: امیدواریم با همت و همکاری مدیران و  آحاد شهروندان بتوانیم منشا ارائه خدمات متناسب با جایگاه این استان باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها