موج
کدخبر : ۳۳۵۶۲۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335620

امام‌جمعه کرمانشاه:

آیت‌الله علما گفت: استان کرمانشاه سرزمین بسیار ثروتمندی است اما متأسفانه به دلیل عدم مدیریت درست علمی و منطقی جزو استان‌های بسیار فقیر بوده و در خصوص آمار بیکاری جزو استان‌های اول کشور هستیم.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمانشاه با تأکید بر اینکه کلید بسیاری از دردها و مشکلات استان در دستان نمایندگان مجلس است، در نشست با مجمع نمایندگان مجلس کرمانشاه ابراز داشت: همان‌گونه که بارها و بارها گفته‌ام، استان کرمانشاه سرزمین بسیار ثروتمندی است و منابع و ذخایر استان منحصربه‌فرد است، اما متأسفانه به دلیل عدم مدیریت درست علمی و منطقی جزو استان‌های بسیار فقیر بوده و در خصوص آمار بیکاری جزو استان‌های اول کشور هستیم.

آیت‌الله علما اظهار کرد: مردم باید مطالبه گر باشند و مدام از مسئولین مطالبه گری داشته باشند، شاید با این روش برخی مسئولین کم‌کار حرکتی کنند و استان کرمانشاه به جایگاه شایسته خود برسد.

امام‌جمعه کرمانشاه ادامه داد: گاهی طرح‌هایی برای اجرا در سطح استان توسط سرمایه‌گذاران پیشنهاد می‌شود، ولی متأسفانه به دلیل عدم برنامه‌ریزی توسط مسئولین استان عمده این طرح‌ها برگشت‌خورده و در جای دیگری اجرایی می‌شوند.

امام‌جمعه کرمانشاه خطاب به نمایندگان مجلس استان کرمانشاه به استعداد استان برای کشت برنج اشاره کرد و تصریح کرد: خوشبختانه در استان کرمانشاه زمین‌های کشاورزی، استعداد و بازدهی خوبی برای کشت برنج داریم و درگذشته هم این محصول در استان کشت می‌شد، با این روش هم می‌شود درآمدزایی خوبی برای کشاورزان به وجود آورد و هم اینکه نیاز استان را به این محصول بسیار مهم برطرف ساخت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها