موج
کدخبر : ۳۳۵۶۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335617

علی‌ نیکزاد:

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر استان اردبیل با تلاش شبانه روزی کشاورزان تلاشگر یک پنجم سیب زمینی مورد نیاز کشور را تامین می‌کند.

به گرازش خبرگزاری موج اردبیل؛ علی نیکزاد نائب رئیس مجلس شورای اسلامی  اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های استان اردبیل کشاورزی و دامپروری است که باید به صورت جدی مورد توجه قرار گیرد و برای توسعه آن تلاش شود.

نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی بهبود وضعیت کشاورزی کشور را ضروری دانست و افزود: با توجه به نقش بخش کشاورزی در مناطق مختلف کشور و به ویژه استان اردبیل در تحقق شعار جهش تولید باید بهبود وضعیت کشاورزی کشور که ضروری است تلاش کنیم.

نیکزاد از تولید محصولات کشاورزی مختلف در استان اردبیل خبر داد و تصریح کرد: کشاورزان تلاشگر در اراضی کشاورزی مناطق مختلف استان اردبیل همواره در تلاش هستند تا محصولات کشاورزی مختلفی را تولید کنند که قطعا در اقتصاد منطقه نقش ویژه‌ای دارد.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به کشت محصول سیب زمینی در اردبیل بیان کرد: در حال حاضر استان اردبیل با تلاش شبانه روزی کشاورزان تلاشگر یک پنجم سیب زمینی مورد نیاز کشور را تامین می‌کند.

وی با تاکید بر پیگیری مشکلات کشاورزان در مجلس یازدهم اظهار کرد: وزیر جهاد کشاورزی در آینده‌ای نزدیک به همراه مجمع نمایندگان استان برای بررسی مشکلات و مسائل کشاورزان در منطقه به استان اردبیل سفر خواهد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها