موج
کدخبر : ۳۳۵۶۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335615

عباس جنگی مرنی:

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان اردبیل گفت: در راستای برنامه‌های محوری جهش تولید طبق برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده طرح آبزی پروری در ۱۰ سد استان اردبیل واگذار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، عباس جنگی مرنی مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان اردبیل در جلسه هماهنگی مزایده طرح‌های آب منطقه‌ای در اردبیل اظهار داشت: در راستای برنامه‌های محوری جهش تولید طبق برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده طرح آبزی پروری در ۱۰ سد استان اردبیل واگذار می‌شود.

وی با بیان اینکه در استان اردبیل در ۱۰ سد طرح آبزی پروری اجرا می‌شود افزود: در مناطق مختلف استان اردبیل طرح آبزی پروری در سدهای سوها، سقزچی و سربند در شهرستان نمین‌، قره قیه، مزرعه جهان و ینگجه در شهرستان مشگین‌شهر، پردستلو و لیکوان در شهرستان کوثر و کوهساره در شهرستان نمین اجرا می‌شود.

جنگی مرنی در خصوص نحوه واگذاری و مزایده نیز تصریح کرد: این سدها به منظور توسعه طرح ابزی پروری و ایفای نقش در سال جهش تولید واگذار می‌شود که به صورت یک ساله و طبق قراردادی به سرمایه گذاران مربوطه و مورد نظر خواهد بود.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان اردبیل بیان کرد: بر اساس برنامه‌‌ریزی انجام شده این برنامه از طریق نشریات و مطبوعات اطلاع‌رسانی می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند جهت انجام کارهای خود به سامانه ستاد مراجعه نمایند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها