موج
کدخبر : ۳۳۵۵۶۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335561

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان اعلام کرد:

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان از پرداخت بیش از ۸۶ میلیارد تومان کمک معیشت ماهیانه به مددجویان کمیته امداد اصفهان دربهار سال 99 خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کریم زارع اظهارداشت:کمیته امداد استان اصفهان بیش از ۸۶ میلیارد و ۸۴۸ میلیون تومان در سه ماه ابتدای امسال به خانوارهای تحت حمایت این نهاد در قالب مستمری و کمک معیشت ماهیانه پرداخت کرده است.

وی ادامه داد: بیش از ۱۱۵ هزار خانوار در سراسر استان در حال حاضر تحت پوشش کمیته امداد هستند که بالغ بر ۱۱۴ هزار خانوار از این جمعیت مستمری ماهیانه دریافت کرده و مابقی خانوارها به شکل تک یا چند خدمتی تحت حمایت قرار دارند.

کریم زارع با یادآوری اینکه جامعه تحت حمایت این نهاد از بهمن ماه سال گذشته تاکنون و به دنبال شیوع ویروس کرونا نزدیک به ۴۰۰۰ خانوار افزایش یافته است، گفت: به علت خدماتی است که در زمینه خودکفایی و اشتغال به مددجویان ارائه می شود، تعداد خانوارهای تحت حمایت این نهاد به مرور زمان آهنگ کاهشی داشته است ولی در شرایط خاصی مانند شیوع ویروس کرونا تعداد خانوارهایی که به پوشش کمیته امداد استان اضافه شده اند از خانوارهای توانمند شده پیشی گرفته است.

این مقام مسئول با دعوت از مردم نیکوکار اصفهان برای کمک به نیازمندان، گفت: بدون همکاری و همت مردم و خیران، فراهم کردن یک زندگی آبرومندانه و حداقلی برای مددجویان غیرممکن خواهد بود.

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان یادآور شد: ایتام، زنان سرپرست خانوار، خانواده زندانیان، سالمندان، بیماران خاص و صعب العلاج، خانوارهای جامعه تحت حمایت کمیته امداد اصفهان را تشکیل می دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها