موج
کدخبر : ۳۳۵۲۶۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335260

معاون فنی و شبکه های ایستگاه هواشناسی هرمزگان، گفت: در ساعات بعد از ظهر در ارتفاعات استان و در بیشتر ارتفاعات شرقی رشد و افزایش ابر با احتمال وقوع رگبار باران و رعد و برق همراه با افزایش لحظه ای سرعت باد پیش‌ بینی می‌شود.

به پزارش خبرگزاری موج هرمزگان، کیانوش عارفی معاون فنی و شبکه های ایستگاه هواشناسی هرمزگان، گفت: طی امروز جمعه ششم تیر ماه در ساعات ابتدایی صبح مه رقیق صبحگاهی و در طول روز غبار محلی ، پدیده غالب سواحل و جزایر خواهد بود.

 وی در بخش دیگر سخنان خود اظهار کرد: در دریای عمان و شرق و جنوب تنگه هرمز در طول روز وزش بادهای جنوب شرقی سبب متلاطم شدن این مناطق دریایی طی ساعاتی از روز خواهد شد که توصیه می شود تردد شناورهای سبک و صیادی با احتیاط صورت پذیرد.

عارفی گفت:  در ساعات بعد از ظهر در ارتفاعات استان و در بیشتر ارتفاعات شرقی  رشد و افزایش ابر با احتمال وقوع رگبار باران و رعد و برق همراه با افزایش لحظه ای سرعت باد پیش‌ بینی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه  در محدوده شهرستان بشاگرد احتمال سیلابی شدن موقتی رودخانه های فصلی دور از انتظار نخواهد بود، عنوان کرد: در سایر مناطق، گرد و غبار محلی دور از انتظار نخواهد بود.

عارفی در پایان با بیان اینکه این شرایط تا روز یکشنبه، هشتم تیر ماه در استان پیش‌بینی می شود، افزود:  از نظر دمایی، طی این مدت نوسانات دمایی تغییرات چندانی نخواهد داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها