موج
کدخبر : ۳۳۵۲۴۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335245

ناصر عتباتی:

رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: دستگاه قضایی برای تحقق امر عدالت خواهی و فساد ستیزی در سطح جامعه در برخورد با مجرمین و متخلفان هیچ‌گونه مماشاتی ندارد و برخوردی جدی و قانونی خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری استان اردبیل امروز در یادواره مجازی شهدای حقوقدان در اردبیل اظهار داشت: دادگستری استان اردبیل توانسته است در رسیدگی هرچه زودتر و سریع و تعیین و تکلیف پرونده‌های معوق رتبه برتر کشوری را به خود اختصاص دهد.

وی با اشاره به تلاش جدی قضات در کاهش موجودی پرونده‌ها در دادگستری افزود: در حال حاضر رسیدگی سریع به پرونده‌ها به ویژه در حوزه دادگاه تجدید نظر در راستای کاهش موجودی پرونده‌ها در دادگستری و شعبات مربوطه با تلاش جدی قضات و کارکنان دستگاه قضایی استان در دستور کار قرار دارد.

عتباتی تحقق عدالت در جامعه را ضروری دانست و تصریح کرد: دستگاه قضایی برای تحقق امر عدالت خواهی و فساد ستیزی در سطح جامعه در برخورد با مجرمین و متخلفان هیچ‌گونه مماشاتی ندارد و برخوردی جدی و قانونی خواهد کرد.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل با تاکید بر تعامل مردم با دستگاه قضایی بیان کرد: در صورتی که زمینه تعامل و هماهنگی مردم با تمامی دستگاه‌‌های اجرایی توسعه یابد شاهد تحقق عدالت و سالم سازی مراودات اجتماعی خواهیم بود که در نتیجه پیشگیری از وقوع جرایم نیز تاثیرگذار است.

وی با بیان اینکه حمایت از سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان در دستور کار است اظهار کرد: حمایت از سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان در دستور کار دستگاه قضایی است چراکه با افزایش میزان تولید و اشتغال‌زایی برای جوانان شاهد کاهش میزان جرایم و مشکلات و مسائل ناشی از آن در جامعه خواهیم بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها