موج
کدخبر : ۳۳۵۲۲۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335222

فرید براتی سده:

مدیرکل پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور گفت: نظارت جدی و مستمر بر روند فعالیت مراکز پیشگیری و درمان اعتیاد در سطح کشور تشدید می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، فرید براتی سده مدیرکل پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی  امروز در نشست با مدیرکل بهزیستی استان اردبیل اظهار داشت: استان اردبیل در سطح کشور به عنوان یکی از استان‌های پاک از لحاظ مصرف مواد مخدر شناخته می‌شود که این روند باید مورد تاکید بوده و تداوم یابد.

وی استان اردبیل را دارای رتبه برتر کشور در پیشگیری از مصرف مواد مخدر دانست و افزود: با توجه به اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در راستای پیشگیری و کنترل مصرف مواد مخدر در استان اردبیل این منطقه در این راستا دارای رتبه برتر کشور نیز است.

براتی سده از آغاز عملیات نظارت بر فعالیت‌های مراکز پیشگیری از مصرف مواد مخدر در کشور خبر داد و تصریح کرد: نظارت جدی و مستمر بر روند فعالیت مراکز پیشگیری و درمان اعتیاد در سطح کشور تشدید می‌شود.

مدیرکل پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور با اشاره به ممنوعیت پذیرش معتادین در مراکز ترک اعتیاد کشور بیان کرد: در حال حاضر طبق بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌های ستاد ملی مدیریت بیماری ویروسی کرونا در مراکز ترک اعتیاد کشور پذیرش معتادین است.

وی در خصوص آزادسازی فعالیت مراکز ترک اعتیاد ادامه داد: اخیرا طبق بخشنامه جدید ستاد ملی مدیریت بیماری ویروسی کرونا مراکز ترک اعتیاد کشور می‌توانند با رعایت و توجه جدی به پروتکل‌های بهداشتی نسبت به پذیرش معتادین اقدام کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها