موج
کدخبر : ۳۳۴۸۹۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334896

مدیر پخش فرآورده‌های نفتی هرمزگان با اشاره به نقش هرمزگان در تولید و توزیع فرآورده نفتی کشور، گفت: هیچ کندی در توزیع فرآورده به دیگر نقاط کشور نداشته ایم.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، عبدالله احمدی کمرپشتی مدیر پخش فرآورده‌های نفتی هرمزگان، در این نشست گزارشی از روند توزیع فرآورده های نفتی تولید شده در دو پالایشگاه بزرگ کشور که در بندرعباس قرار دارند ارائه داد و گفت: با بهره برداری از فاز جدید افزایش ظرفیت شرکت پالایش نفت بندرعباس و در مدار تولیدقرار گرفتن فاز های تولیدی پالایشگاه بزرگ میعانات نفت ستاره خلیج فارس حجم تولیدات ورودی به انبارهای نفت پخش فرآورده های نفتی هرمزگان افزایش چشمگیری داشته است.

احمدی کمرپشتی افزود: با این حال علی رغم حمله ویروس کرونا با همان زیرساخت های قبلی و حتی بدون افزایش نیروی انسانی و تلاش جهادی کارکنان هیچ کندی در توزیع فرآورده به دیگر نقاط کشور نداشته ایم.

در ادامه این نشست محمدعلی دادور مدیرعامل پالایشگاه میعانات گازی ستاره خلیج فارس نیز گزارشی از وضعیت پایدار تولید در این پالایشگاه ارائه داد.

همچنین عطار مدیر خطوط لوله و مخابرات هرمزگان نیز به وضعیت خطوط انتقال فرآورده در دو مسیر اسکله های نفتی و سراسری اشاره کرد.

در این جلسه که به میزبانی پخش فرآورده‌های نفتی برگزار شد نمایندگان مدیران نظارت بر صادرات نفتی و شرکت پالایش نفت بندرعباس برگزار هم حضور داشتند و درباره همکاری های مشترک بحث و تبادل نظر شد

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها