موج
کدخبر : ۳۳۴۸۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334846

دادستان شهرستان اردستان خبر داد:

دادستان شهرستان اردستان گفت: بیش از ۲۸۰۰ کیلو مواد مخدر در یک سال گذشته در اردستان کشف و ضبط شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، علیرضا کربلایی در جمع اصحاب رسانه به مناسبت هفته قوه قضاییه اظهار داشت: بیشترین حجم پرونده‌های ورودی به دادستانی شهرستان اردستان در خصوص توهین است که رتبه اول را در طول پنج سال گذشته به خود اختصاص داده است.

وی افزود: سرقت‌ها دومین آمار جرایم را در شهرستان اردستان به خود اختصاص داده که بیشتر سرقت احشام بوده و سارقان آن غیر بومی و خارج از شهرستان بوده و بیشترین سرقت‌های خرد هم مربوط به افراد معتاد شهرستان است که بیش از ۹۲ درصد سرقت‌ها را به خود اختصاص داده اند.

این مقام مسئول گفت: با توجه به اینکه شهرستان اردستان در کنار جاده ترانزیت قرار گرفته تصادفات ناشی از این جاده آن را در رده سوم پرونده‌های قضائی قرار داده است.

وی ابراز داشت: مواد مخدر در شهرستان اردستان در رده پنجم جرایم قرار دارد و با توجه به قاچاق مواد مخدر از شهرهای جنوبی به مرکز ایران و عبور از جاده ترانزیت آمار کشفیات را در شهرستان اردستان بالا برده که در یکسال گذشته بیش از دو هزار و ۸۰۰ کیلو گرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شده است.

دادستان انقلاب اسلامی شهرستان اردستان همچنین در خصوص اجرای احکام گفت: مسدود کردن ۱۲ حلقه چاه در یک ساله گذشته که به شکل غیر مجاز حفاری شده بود در اردستان انجام شده و پنج فقره رفع تصرف زمین های دولتی نیز انجام شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها