موج
کدخبر : ۳۳۴۸۴۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334842

معاون خدمات مشتر کین و درآمد آبفا استان اصفهان اعلام کرد:

معاون خدمات مشترکین و درآمد آبفا استان اصفهان اعلام کرد: 89 درصد مشترکین خانگی در استان اصفهان در سال گذشته الگوی مصرف آب را رعایت کردند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، رضا رضایی بیان داشت: در سال گذشته 89 درصد مشترکین خانگی در استان اصفهان طی 30 روز بین  0 تا 20 مترمکعب آب مصرف کردند.

وی با اشاره به میزان مصرف سایر مشترکین خانگی عنوان کرد: در سال 98 حدود 11 درصد مشترکین خانگی بین 20 تا 40 متر مکعب در ماه آب مصرف کردند  و 5/0 درصد مشترکین خانگی در طول ماه بیش از 40 متر مکعب آب را به مصرف رساندند.

رضایی با توجه به شیوع ویروس کرونا در انتهای سال گذشته پیرامون چگونگی مصرف آب توسط مشترکین خانگی تصریح کرد: در دوماهه پایانی سال 98 با توجه به شیوع ویروس کرونا مصرف آب نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش یافت بطوریکه در دو ماهه ابتدایی سال جاری 86 درصد مشترکین خانگی بین 0 تا 20 متر مکعب آب طی 30 روز مصرف کردند.

معاون خدمات مشترکین ودرآمد شرکت آبفا استان اصفهان  افزود:در فروردین و اردیبهشت ماه سال 99 حدود 4/13 درصد مشترکین خانگی بین 20 تا 40 مترمکعب آب مصرف کردند ، همچنین در این بازه زمانی  5/0 درصد مشترکین خانگی هم بیش از 40 مترمکعب آب به مصرف رساندند.

رضایی با تاکید برمصرف بهینه آب خاطرنشان ساخت: با شیوع ویروس کرونا مردم به لحاظ رعایت پروتکل های بهداشتی آب را بیشتر از مواقع دیگر مصرف می کنند اما توصیه می شود با توجه به منابع محدود آب در استان اصفهان در مصرف صحیح آب دقت بیشتری به خرج دهند.

وی با بیان اینکه  در استان اصفهان در سال 97 به لحاظ وقوع  خشکسالی شدید با بحران کم آبی مواجه بودیم خاطرنشان ساخت: در سال 97 مردم اصفهان نهایت همکاری را با شرکت آبفا در جهت تامین پایدار آب شرب مشترکین از خود نشان دادند و بیش از 90 درصد مشترکین خانگی در طی یک ماه بین 0 تا 20 متر مکعب آب استفاده کردند که جای تقدیر و تشکر دارد.

معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آبفا استان اصفهان بیان کرد:در حال حاضر الگوی مصرف آب در اصفهان 14 متر مکعب در ماه تعریف شده است که انتظار می رود مردم با مصرف درست آب در طول ماه مطابق با الگو آب را استفاده کنند تا شاهد تامین پایدار آب شرب در اصفهان باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها