موج
کدخبر : ۳۳۴۱۵۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334155

به صورت الکترونیکی برگزاری شد؛

انتخابات اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات استان اردبیل به صورت الکترونیکی برگزار شد که به دنبال آن اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات استان مشخص شدند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، صبح امروز  انتخابات اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات استان اردبیل به صورت الکترونیکی برگزار شد در این دوره از انتخابات 162 نفر از خبرنگاران، اصحاب رسانه و روزنامه نگاران استان اردبیل واجد شرایط رای دادن بودند که بیش از 88 درصد مشارکت داشته‌اند.

در این انتخابات 17 نفر از اصحاب رسانه و خبرنگاران از اردبیل به عنوان نامزدهای بخش‌های سرپرستان خبرگزاری‌ها، مدیران مسئول نشریات محلی، خبرنگاران، سرپرستان روزنامه‌های سراسری و بازرسان با یکدیگر به رقابت پرداختند.

مشارکت اعضای خانه مطبوعات و رسانه‌های استان اردبیل در دوره از انتخابات بسیار بی‌نظیر بود به طوری که استان اردبیل در سطح کشور جزو استان‌های برتر از لحاظ مشارکت در انتخابات نیز بود.

 در این دوره از انتخابات در بخش سرپرستان خبرگزاری‌ها "علی نورعلیپور" با 71 رای به عنوان عضو اصلی و "مالک پناهی" با 69 رای به عنوان علی‌البدل در ترکیب هیئت مدیره خانه مطبوعات استان اردبیل انتخاب شدند.

در بخش مدیران مسئول نشریات محلی "مجتبی لاله و بهنام دانشی‌" هر کدام با 72 رای به عنوان عضو اصلی "مصطفی محمدی" نیز با 47 رای به عنوان علی‌البدل انتخاب شدند و در بخش خبرنگاران نیز "مصطفی جمشیدی، بهروز کامجو و علیرضا وکیلی" هر کدام به ترتیب با 105 و 69 و 61 رای به عنوان عضو اصلی و "مریم شیرعلیزاده" به عنوان علی‌البدل انتخاب شد.

همچنین در بخش سرپرستی روزنامه‌های سراسری نیز "حبیب احمدی" با 100 رای به عنوان عضو اصلی و "فریدون حسینی" با 37 رای به عنوان عضو علی‌البدل انتخاب شدند و در بخش بازرسی نیز "رئوف رحیمی و حبیب یزدانی" به ترتیب با 109 و 73 رای به عنوان عضو اصلی و رسول بخشی‌زاده با 51 رای به عنوان عضو علی‌البدل انتخاب شدند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها