موج
کدخبر : ۳۳۴۰۷۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334071

مدیر کل کمیته امداد استان اصفهان خبر داد:

مدیر کل کمیته امداد استان اصفهان از اختصاص بیش از 3 میلیارد تومان جهت بهبود تغذیه کودکان نیازمند توسط کمیته امداد در سال ۹۸ در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کریم زارع بیان داشت: در سال گذشته کمیته امداد استان اصفهان بیش از سه میلیارد و ۲۱۳ میلیون تومان در قالب ۳۲ هزار و ۱۳۴ بسته غذایی به ۴۱۹۲ کودک نیازمند اختصاص داد.

وی ادامه داد: این همکاری از سال ۸۴ آغاز شده است و این کودکان پس از شناسایی توسط شبکه بهداشت به ادارات کمیته امداد در سراسر استان معرفی شده و تحت پوشش این طرح قرار می گیرند.

زارع تعداد کودکان نیازمندی که در سراسر استان اصفهان از خدمات این طرح بهره مند هستند را ۴۱۹۲ نفر اعلام کرد و گفت: در سال گذشته بیش از سه میلیارد و ۲۱۳ میلیون تومان در قالب بسته های غذایی به این کودکان اختصاص یافت.

این مقام مسئول با بیان اینکه ۳۲ هزار و ۱۳۴ بسته غذایی در مجموع سال ۹۸ به این کودکان ارائه شد، گفت: ساز و کار طرح به گونه ای است که هزینه خرید اقلام این بسته غذایی در قالب اعتبار به کارتهای خرید مخصوص این کودکان واریز می شود .

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان افزود: اقلام موجود در این بسته حمایتی تغذیه ای شامل برنج، روغن، تخم مرغ، حبوبات و خرماست.

کریم زارع در پایان خاطر نشان ساخت: پایگاه اینترنتی هم‌سفره به نشانی hamsofreh.ir  جهت مشارکت نیکوکاران گرانقدر در این طرح راه اندازی شده و خیراندیشان عزیز می تواند با مراجعه به این پایگاه هزینه همه یا بخشی از یک سبد کالا و یا بیشتر را برای کمک به این کودکان پرداخت کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها