موج
کدخبر : ۳۳۳۸۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333805

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: مطابق زمانبندی اعلام شده در سامانه سرویس مدارس، مقرر شده بود که شورای شهر بندرعباس نسبت به اعلام نرخ مصوب اقدام کنند اما خردادماه رو به پایان است و هنوز نرخ مصوب از سوی شورا شهر اعلام نشده است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، موسی دادی زاده مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان با اظهار نارضایتی نسیبت به تعهدات قانونی مطابق ضوابط اعلام شده در مقوله سرویس مدارس دانش آموزی گفت: در سال گذشته با توجه به برخی مسائل و نارضایتی اولیاء دانش آموزان از سرویس مدارس، انتظار می رود تمامی اعضای کارگروه سرویس مدارس با کسب تجربه گذشته، در مسیر بهبود وضعیت ساماندهی سرویس مدارس تلاش کنند.
وی افزود: مطابق زمانبندی اعلام شده در سامانه سرویس مدارس، مقرر شده بود که شورای شهر بندرعباس و دیگر شوراهای شهر مناطق استان نسبت به اعلام نرخ مصوب اقدام کنند ولی خردادماه رو به پایان است و هنوز نرخ مصوب از سوی شورا شهر اعلام نشده است.
دادی زاده ادامه داد: برای اجرای مطلوب ساماندهی سرویس مدارس باید هردستگاهی نسبت به تعهدات خود مطابق قانون سرویس مدارس عمل کند تا شاهد تکرار حوادث ناگوار سال گذشته در ایاب و ذهاب دانش آموزی نباشیم. 
مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان، ساماندهی مناسب وسایل ایاب و ذهاب دانش آموزان توسط شرکتها را از کلیدی ترین موارد در رضایت مندی خانواده های دانش آموزان دانست و بر انجام بیش از پیش تعهدات سرویس مدارس مطابق قوانین موجود از طرف شرکت ها تأکید کرد.
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها