موج
کدخبر : ۳۳۳۷۳۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333737

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از کشف 888 کیلوگرم انواع مواد مخدر در آب های داخلی خلیج فارس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سردار حسین دهکی فرمانده مرزبانی استان هرمزگان، گفت: در راستای مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ، مرزبانان استان با پیگیری های شبانه روزی، اقدامات اطلاعاتی و اشراف کامل بر مرزهای آبی استان، با اطلاع از اینکه یک گروه از قاچاقچیان موادمخدر از سمت مرزهای آبی استان سیستان و بلوچستان قصد انتقال موادمخدر به سمت نوار ساحلی شهرستان بندرلنگه و تخلیه آن را دارند، بلافاصله موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: سرباند سوداگران مرگ که از حضور مرزبانان در منطقه احساس خطر می کرد، قصد به تعویق انداختن تخلیه مواد مخدر در فرصت دیگری را داشت که بر این اساس مرزبانان استان با همکاری منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه پاسداران به محل مورد نظر عزیمت و پس از ساعت ها کمین و تغییر تاکتیک، سوداگران را مجبور به تسلیم شدن کردند.
فرمانده مرزبانی استان هرمزگان تصریح کرد: سوداگران مرگ که تمامی راه ها را برخود بسته دیدند، با رها کردن یک فروند شناور تندرو تک 350 حامل موادمخدر در حوالی تنب کوچک، به کمک عوامل اسکورتی از محل متواری شدند.
سردار دهکی ادامه داد: ماموران در بررسی شناور توقیفی، موفق به کشف 840 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و 48 کیلوگرم هروئین شدند.
وی ضمن قدردانی از همکاری خوب منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با مرزبانان در شناسایی و کشف جرائم و دستگیری مجرمان، خطاب به افراد فرصت طلب و قانون شکن، گفت: با توجه به حضور و اشراف مرزبانان در جای جای نقاط استان، در حوزه ساحل و دریا و افزایش ضریب هوشیاری مرزبانان در شناسایی و کشف جرائم، از این پس مجرمان به ویژه سوداگران مرگ در امان نخواهند بود و با مجرمان برابر قانون و با قاطعیت برخورد خواهد شد.
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها