موج
کدخبر : ۳۳۳۶۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333608

حمید شهبازی خبر داد:

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان از پیشرفت ۹۰ درصدی رینگ چهارم در منطقه ۱۰شهرداری اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حمید شهبازی اظهار کرد: پروژه مسیر حلقه حفاظتی (رینگ چهارم) و تقاطع غیر همسطح آفتاب (بزرگراه شهید اردستانی) با ۲۵۰ میلیارد ریال هزینه آزادسازی و ۶۰۰ میلیارد ریال مبلغ اجرا ۹۰ درصد پیشرفت داشته است.

وی با بیان اینکه در این منطقه ۲۶ پروژه در حال اجرا است، افزود: پروژه مسیر حلقه حفاظتی ( رینگ چهارم ) در این منطقه تاکنون ۹۰ درصد پیشرفت داشته است.

این مقام مسئول گفت: با توجه به اینکه منطقه ۱۰ یکی از مناطق حاشیه‌ای شهر اصفهان به شمار می‌رود و دارای شرایط ویژه بوده نسبت به اجرای پروژه‌های عمرانی و توزیع عادلانه امکانات در آن اقدامات زیادی شده است.

شهبازی تصریح کرد: در حال حاضر در این منطقه بر اجرای پروژه‌های شاخص مانند حلقه حفاظتی شهر به عنوان پروژه فرا شهری تمرکز شده است.

مدیر منطقه 10 شهرداری اصفهان با تاکید بر لزوم جلب رضایت‌مندی شهروندان از اجرای پروژه‌ها و فعالیت‌های شهرداری، گفت: با افتتاح پروژه‌های عمرانی که سال گذشته طی سه مرحله در این منطقه با حضور مدیران شهری صورت گرفت، بارقه‌ای از امید و نشاط در دل شهروندان ایجاد شد.

شهبازی ادامه داد: همواره توصیه شهردار اصفهان به مدیران مناطق نگاه ویژه و خاص به محلات کمتر برخوردار و توزیع عادلانه امکانات و خدمات است؛ به همین دلیل و بر اساس شناخت دقیق از منطقه ۱۰ و محلات ۱۷ گانه آن پروژه‌هایی که رفع کننده نیازهای مردم بود، اجرا شده و شاهد اثرگذاری آنها هستیم.

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان با بیان اینکه در سال ۹۸ با همت کارکنان در حوزه‌های مختلف شهرداری به ویژه حوزه عمران رویدادهای خوبی در منطقه ۱۰ رقم خورد، تصریح کرد: سال گذشته حدود ۳۰ پروژه عمرانی در این منطقه فعال بود و با توجه به پیش‌بینی‌ها، اعتبارات مورد نظر پرداخت شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها