موج
کدخبر : ۳۳۳۴۵۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333454

با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت؛

صبح فردا، در مراسمی با حضور معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، کلنگ احداث مجتمع بزرگ فروسیلیس بروجرد به زمین زده می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج لرستان، محسن صالحی‌نیا معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران وارد لرستان شد و مورد استقبال رسمی مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان و جمعی از مقامات استانی و شهرستانی قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، صالحی‌نیا در بدو ورود به لرستان، به شهرستان بروجرد سفر کرد تا صبح فردا، در آئین کلنگ‌زنی یک مجتمع صنعتی بزرگ در شهرک صنعتی شماره ۲ این شهرستان شرکت کند.

سفر مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران به لرستان، ۲ روزه است

این در حالی است که سفر معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران به استان لرستان، ۲ روزه است.

صالحی‌نیا، از شهرکهای صنعتی بروجرد و خرم‌آباد بازدید می‌کند

کلنگ‌زنی مجتمع فروسیلیس «شرکت پتروپالایش هدف» شهرک صنعتی شماره ۲ بروجرد، بازدید از شهرک صنعتی شماره یک بروجرد و بازدید از شهرک صنعتی شماره ۲ خرم‌آباد، از جمله برنامه‌های سفر معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران به لرستان است.

گفتنی است، بررسی میدانی مسائل و مشکلات پیش‌رو، و تصمیم‌گیری در خصوص رفع برخی موانع شهرکها و نواحی صنعتی لرستان، از جمله اهداف سفر مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران، به این استان است.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها