موج
کدخبر : ۳۳۳۳۴۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333342

استاندار قم:

استاندار قم گفت: طرح آزادراه شهید سلیمانی یکی از پروژه‌های شاحص دولت تدبیر و امید است و در فازهای مختلف ۳ قطعه پیش بینی شده این آزاده راه به بهره‌برداری خواهد رسید.

به گزارش خبرگزاری موج قم، بهرام سرمست در آیین آغاز عملیات اجرایی آزادراه شهید سلیمانی در محور قم-سلفچگان-راهجرد- اراک که با حضور وزیر راه و شهرسازی برگزار شد، با اشاره به سیاست‌های استان، اظهار کرد: تکمیل طرح‌های نیمه تمام ازجمله سیاست‌های مهم استان درحال حاضر است.

سرمست ابراز داشت: به رغم شرایط سخت تحریمی و وضعیت بودجه ای حاکم بر دولت، پروژه‌های عمرانی و تولیدی شاخصی در استان قم در دست اجرا و یا مرحله کلنگ زنی قرار دارد.

استاندار قم ابراز داشت: آزادراه قم-سلفچگان-راهجرد- اراک به دلیل قرار گیری قم در نقطه مواصلاتی کشور و کریدور شمالی و جنوبی یک طرح شاخص و تاثیرگذار است.

سرمست یادآور شد: برای بهره‌برداری از این پروژه عزم مدیریت استان کاملا جدی و هماهنگ است و چنین نگاهی در سطح وزارت راه و شهرسازی هم صادق است.

وی افزود: دو سرمایه گذار این پروژه دارای اهلیت کافی بوده و در اجرای پروژه‌های بزرگ زیرساختی از شرکت‌های خوشنام محسوب می‌شوند.

سرمست همچنین ابراز داشت: کشور ما در مدیریت بیماری کرونا به عنوان یک کشور الگو شناخته شده و همراه با افزایش روح همبستگی ملی تاب آوری اقتصادی و سلامت آن نیز بیش از گذشته تقویت شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها