موج
کدخبر : ۳۳۳۲۲۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333220

معاون سیاسی امنیتی فرمانداری اردستان:

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری اردستان گفت: دستگاه های خدمات رسان هیچ گونه خدماتی به ساخت وسازهای غیرمجاز ندهند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، علیرضا فرح بخش در کارگروه ویژه پیشگیری و برخورد با تخلفات ساخت و ساز غیرمجاز ششهرستان در فرمانداری اردستان اظهار کرد: برای اینکه بتوانیم اقدامات موثر در موضوع ساخت و سازهای غیرمجاز انجام دهیم باید از همان ابتدا نسبت به هرگونه اقدامی در جهت ساخت و ساز جلوگیری بعمل آیند که در آینده توقعی ایجاد نشود.

وی با بیان اینکه با سو استفاده و سودجویی هایی که از قبل تخلفات ساخت و ساز در شهرستان انجام می گیرد، صدمات جبران ناپذیر اجتماعی و زیست محیطی درپی دارد، افزود: علاوه بر اختلال در زندگی امروزی، نسل های آینده را نیز از حق طبیعی زندگی در بستر نظم محروم می سازد.

این مقام مسئول با بیان اینکه بعضی ساخت و سازها نظم شهر را به هم زده که لازم است در این خصوص هماهنگی هایی را با تمام دست اندرکاران ذیربط داشته باشیم، خاطرنشان کرد:جهادکشاورزی شهرستان اردستان از هرگونه ساخت و ساز در اراضی با کاربرد کشاورزی جلوگیری کند. مسئولیت حفظ و صیانت از اراضی کشاورزی برعهده جهاد کشاورزی است.

فرح بخش با بیان اینکه متاسفانه هنوز قانون مشخصی برای بنیاد مسکن و دهیاری ها در خصوص ساخت و سازهای غیرمجاز وجود تدارد گفت: ساخت و سازهای غیرمجاز در روستاهای شهرستان رفته رفته به یک معضل تبدیل می شود که از بخشداری ها درخواست می شود نسبت به آزادسازی زمین و امکان سنجی برای ساکنین روستایی اقدامام نمایند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری اردستان با بیان اینکه یکی از اقدامات غلطی که دستگاه های خدمات رسان به ساخت و سازهای غیرمجاز می دهند انشعابات غیردائم است، خاطر نشان کرد: دستگاه های خدمات رسان مکلفند از امروز هیچ گونه خدماتی به ساخت وسازهای غیرمجاز ندهند، برای کاهش آمار ساخت و سازهای غیر مجاز توجه به اصل پیشگیری ضروری است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها