موج
کدخبر : ۳۳۳۱۲۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333124

سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری خمینی شهراعلام کرد:

سرپرست سازمان حمل و نقل بارو مسافر شهرداری خمینی شهر گفت: خانواده ها باید هزینه سرویس فرزند خود را تا دهم اسفند 98پرداخت کنند.

روح الله راشدفر در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان ، اظهار کرد: با شیوع بیماری کرونا  و همزمان با تعطیلی مدارس مصوب شد کلیه دانش آموزانی که از سرویس مدارس  استفاده کرده اند تا دهم اسفند 98 هزینه سرویس را به شرکت سرویس مدارس پرداخت کنند.

وی افزود: با توجه باینکه دو سازمان اتوبوسرانی و تاکسیرانی در هم ادغام شده است و در خدمت شهروندان است از وظایف آنها خدمت رسانی به دانش آموزان مدارس است.

این مقام مسئول با توضیح این مطلب که مسئولیت سرویس مدارس شهرستان بر عهده کارگروه  شهرستان است، افزود: در جلسه ای که برگزار شد ،با وضعیت موجود وشیوع بیماری کرونا و همزمان با تعطیلی مدارس در اردیبهشت امسال مصوب شد کلیه دانش آموزانی که از سرویس مدارس استفاده کرده اند باید تا دهم اسفند 98 هزینه سرویس را به شرکت سرویس مدارس پرداخت کنند.

راشدفر اعلام کرد: خانواده هایی که هزینه سرویس را تا پایان اردیبهشت یا خرداد پرداخت کرده اند اگر خانواده ای بتواند این هزینه را به راننده ببخشد چون رانندگان سرویس مدارس نیز با شیوع بیماری کرونا از نظر اقتصادی بسیار متضرر شدند.

سرپرست سازمان حمل و نقل بارو مسافر شهرداری خمینی شهر  گفت: در غیر این صورت خانواده ها می توانند با مراجعه به شرکت سرویس مدارس هزینه موجود را برای سال تحصیلی آینده ذخیره کرده و یا مبلغ مورد نظر عودت داده شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها