موج
کدخبر : ۳۳۲۸۸۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332881

فرماندار جاسک گفت: تردد با شهرستان های قرمز همجوار و برگزاری مراسم عروسی، شرکت در مراسم ختم و عدم رعایت پروتکل بهداشتی مهمترین عامل روند صعودی مبتلایان به کرونا در جاسک است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، محمد رادمهر فرماندار جاسک، گفت: درصورت عدم توجه به فاصله گذاری اجتماعی و رعایت اصول بهداشتی کرونا همه را مبتلا خواهد کرد.

رادمهر در خصوص افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا در این شهرستان گفت: عادی جلوه دادن شرایط کرونا و تردد به شهرستان های دارای موارد مثبت بالا عوامل اصلی افزایش موارد مثبت کرونا در جاسک می باشد.

وی با بیان اینکه برنامه اصلی دستگاهای اجرایی و مردم مقابله با کرونا است و همگان باید در اجرای این برنامه جدی باشند افزود: با افزایش آمار مبتلایان در این شهرستان امکان آلودگی محلات شهری، روستاها و حتی ادارات نیز افزایش پیدا می کنند، استفاده از ماسک در ادارت اجباری و در ادارت میز خدمت باید فعال باشد.

فرماندار و رئیس ستاد پیشگیری و مبارزه با بیماری کرونا جاسک گفت: افرادی که برای انجام امور کاری خود باید به بیرون مراجعه کنند، سعی کنند تهیه مایحتاج خانواده را با رعایت کامل پروتکل بهداشتی انجام دهند از تردد اعضای خانواده به بیرون از منزل حتی نشست های خانوادگی و فامیلی جدا خودداری کنید.

فرماندار جاسک در خصوص برگزاری مراسمات گفت: با توجه به میزان شیوع کرونا در شهرستان هیچ گونه مراسمی در جاسک برگزار نخواهد شد و در صورت عدم رعایت با برگزار کنندگان برخورد قانونی خواهد شد، شهروندان باید در جهت سلامتی خود و همشهریان اجرای مراسمات را به زمانی دیگری موکول کنند.

وی در پایان گفت: افرادی که ضرورت دارد از خانه رفت و آمد کنند باید حتما از ماسک استفاده کنند، مغازه داران و ادارات حتما تمام پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند در صورت عدم رعایت برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها