موج
کدخبر : ۳۳۲۸۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332834

جلسه تجلیل از برگزار کنندگان جشن غیر حضوری گلریزان ستاد دیه در سال ۹۹ در محل ستاد دیه برگزار گردید.

به گزارش خبرگزاری موج قم، حجت الاسلام و المسلمین مظفری رییس کل دادگستری و رییس هیئت امنا ستاد دیه استان قم ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده در زمینه برپایی این جشن افزود: ستاد دیه در راستای کاهش جمعیت کیفری در جرائم غیر عمد اقدامات بسیار خوبی داشته و از خیرین و مردمی که در این امر خداپسندانه قدم برداشته اند صمیمانه تشکر نمود.

حجت الاسلام و المسلمین مظفری در ادامه افزود: ستاد دیه تلاش می کند که با مشارکت خانواده زندانیان و اخذ گذشت از شکات پرونده ها تعداد قابل ملاحظه ای از زندانیان جرائم غیر عمد را به آغوش خانواده خود بازگرداند.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین تهامی مدیر کل زندان ها و نائب رییس هیئت امنا ستاد دیه استان قم هم از حمایت ها و رهنمود های بی دریغ رییس کل دادگستری استان تقدیر و تشکر نمود و افزود قطعا اگر حمایت های ایشان نبود به این میزان مشارکت های مردمی نمی رسیدیم و ابراز امیدواری کرد که با همت مضاعف تعداد بیشتری از زندانیان با این کمک ها از زندان آزاد گردند.

در ابتدای این جلسه مرادی پور مدیر نمایندگی ستاد دیه اقدامات انجام شده جهت برگزاری غیر حضوری جشن گلریزان ستاد دیه استان قم را قرائت نمود و افزود با توجه به شیوع ویروس کرونا جشن گلریزان ستاد دیه امسال بصورت غیر حضوری برگزار گردید و در این جشن مبلغ ۱۸ میلیارد و ۶۴۰ میلیون ریال جمع آوری شد که نسبت به سال گذشته حدود ۲ میلیارد ریال افزایش داشته است.

در پایان حجت الاسلام و المسلمین مظفری رییس کل دادگستری و رییس هیئت امنا ستاد دیه استان قم با اهدا لوح تقدیراز اعضا برگزار کننده این جشن تجلیل نمودند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها