موج
کدخبر : ۳۳۲۷۲۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332721

علی رحمتی:

مدیرکل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان اردبیل از ثبت 1.5 میلیون تردد در سطح استان اردبیل طی 96 ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان اردبیل  در بازدید از محورهای مواصلاتی شهرستان کوثر اظهار داشت: بیش از 1.5 میلیون تردد در سطح محورهای مواصلاتی مناطق مختلف استان اردبیل طی ۹۶ ساعت گذشته ثبت شده است.

وی افزود:‌ بیشترین تردد به ترتیب در محورهای رفت و برگشت اردبیل سه راهی سرعین با 145 هزار تردد، اردبیل آستارا 129 هزار تردد و اردبیل مغان 77هزار تردد به ثبت رسیده است.

رحمتی تصریح کرد تصریح کرد: در مبادی ورودی و خروجی استان اردبیل نیز طی 4 روزگذشته بیش از 257 هزار تردد به ثبت رسیده که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل کاهش 23 درصدی را نشان می دهد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل با بیان اینکه در بازه زمانی 13 الی 16 خردادماه سالجاری 307 هزار تخلف عدم رعایت فاصله طولی ثبت شده ادامه داد: بیشترین تخلف عدم رعایت فاصله طولی و غیرمجاز به ترتیب درمحورهای رفت و برگشت اردبیل آستارا با 37 هزار تخلف،اردبیل سه راهی سرعین 25 هزار تخلف و نیر سراب نیز 14 هزار تخلف ثبت شده است. 

وی متوسط سرعت استان در مدت یاد شده را 71 کیلومتر برساعت عنوان کرد و گفت: 125 هزار تخلف سرعت غیرمجاز ثبت شده که بیشترین تخلف سرعت غیرمجار نیز در محورهای اردبیل سه راهی سرعین-اردبیل سرچم محدوده سه راهی فاراب و مشکین شهر سه راهی لاهرود با میانگین سرعت 90 کیلومتر برساعت به ثیت رسیده است.

عضو شورای ترافیک استان اردبیل فعالیت 148 سامانه تردد شمار، دوربین های نظارت تصویری ،دوربین کنترل سرعت جاده ای و توزین حین حرکت در محورهای مواصلاتی استاناردبیل را یادآور شد و افزود: در تعطیلات 4 روز 22 هزار تخلف سبقت غیرمجاز در محورهای مواصلاتی استان ثبت شده است.

رحمتی خاطرنشان کرد: محورهای اردبیل آستارا و بالعکس 4 هزار تخلف،اردبیل سه راهی مشکین شهر هزارو 200 تخلف و هیر سه راهی فاراب با هزارو 100 تخلف بیشترین موارد تخلف سبقت غیرمجاز را به خود اختصاص داده اند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها