موج
کدخبر : ۳۳۲۵۴۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332541

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کردستان با اشاره به ظرفیت های فکری موجود در استان کردستان در همه زمینه ها اظهار داشت: برنامه های مرکز کردستان با پشتوانه فکری نخبگان تولید خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، جعفر عبدالملکی در نخستین جلسه اتاق فکر ورزش در صدا و سیمای مرکز کردستان که با حضور مدیران شبکه استانی و شماری از صاحب نظران این عرصه برگزار شد، گفت: شبکه کردستان متعلق به مردم این استان است و به همین دلیل آنها انتظار دارند که برنامه های شبکه استانی بازنمایی خواست ها و مطالبات آنها باشد.

وی با اشاره به اینکه شبکه کردستان به دنبال استفاده از ظرفیت نخبگان این استان است، افزود: ما تلاش می کنیم که همه کسانی که دل در گرو نظام و انقلاب اسلامی دارند شبکه کردستان را خانه خود دانسته و به صورت فعال در برنامه های مختلف آن مشارکت داشته باشند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کردستان بیان کرد: اولویت اصلی شبکه استانی صدا و سیمای مرکز کردستان خدمت به مردم این استان و تلاش در راستای بهبود وضعیت استان در تمامی بخش ها به صورت ویژه پیگیری و دنبال می شود.

وی با اشاره به اهمیت بهره مندی از ظرفیت های موجود در استان کردستان، اظهار کرد: کردستان در تمامی حوزه ها از جمله فرهنگ و هنر دارای ظرفیت های ویژه ای است و صدا و سیمای مرکز کردستان تلاش می کند تا از تمامی این ظرفیت ها به بهترین شکل ممکن استفاده کند.

عبدالملکی ضمن اشاره به اهمیت حضور نخبگان و فرهیختگان در برنامه های مختلف شبکه کردستان، گفت: شبکه استانی متعلق به همه است و در این راستا ما هیچ گونه محدودیتی برای افراد قائل نیستیم و با تولید و پخش برنامه های مختلف این مهم را به صورت عینی ثابت کرده ایم.

وی به اهمیت تشکیل جلسات هیات اندیشه ورز و اتاق های فکر برای بررسی فعالیت ها و برنامه های شبکه استانی صدا و سیمای مرکز کردستان، عنوان کرد: ما اعتقاد داریم که در سایه شور و مشورت است که می توان سطح برنامه های شبکه استانی را ارتقاء داد و در همین راستا نیز برگزاری مستمر و منظم جلسات اتاق فکر برای تمامی برنامه های تولیدی صدا و سیمای مرکز کردستان به صورت ویژه دنبال می شود.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کردستان ضمن اشاره به جایگاه و اهمیت ورزش در جامعه کنونی، افزود: ورزش به دلایل مختلف از جمله دربرگیری و همچنین تاثیرمستقیم بر روی زندگی و سلامت افراد مختلف جامعه دارای اهمیت ویژه ای است.

وی با بیان اینکه باید برنامه های ورزشی صدا و سیمای مرکز کردستان در مسیر اعتلاء این مهم باشند، گفت: برنامه های تولیدی صدا و سیمای مرکز کردستان در بخش ورزش بدون هیچ گونه تعارفی ضمن بیان مشکلات و کاستی ها، ظرفیت های این بخش را به صورت ویژه معرفی می کنند.

عبدالملکی با اشاره به لزوم همکاری و تعامل بهتر بین تمامی رسانه های استان کردستان، اظهار کرد: همکاری و تعامل بین صدا و و سیما و سایر رسانه های مکتوب در اولویت قرار دارد و به همین دلیل من از همه دوستان عزیز و فعالان عرصه رسانه کردستان دعوت می کنم که این همکاری و تعامل را با ما داشته باشند.

بر اساس پیشنهاد مدیرکل صدا و سیمای مرکز کردستان مقرر شد که از این پس جلسات اتاق فکر برنامه های ورزشی شبکه کردستان به صورت ماهی یک بار و با دستور کار مشخص برگزار شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها