موج
کدخبر : ۳۳۲۳۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332385

معاون وزیر بهداشت:

معاون درمان وزارت بهداشت در نشست ستاد مدیریت و مقابله با کرونا استان کرمانشاه گفت: در ماه‌های اسفند و فروردین که کرونا به‌طور وسیع در سطح کشور شیوع پیداکرده بود، در استان کرمانشاه این ویروس به‌خوبی کنترل شد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت در نشست ستاد مدیریت و مقابله با کرونا استان کرمانشاه گفت: در ماه‌های اسفند و فروردین که کرونا به‌طور وسیع در سطح کشور شیوع پیداکرده بود، در استان کرمانشاه این ویروس به‌خوبی کنترل شد.

وی افزود: بازوند استاندار کرمانشاه بحران‌های سنگین‌تری مانند زلزله و سیل را با موفقیت مدیریت کرده و این بحران کرونا در کرمانشاه را هم با سربلندی پشت سر خواهند گذاشت.

معاون وزیر بهداشت با تقدیر از همکاری مؤثر مردم و تلاش‌های استاندار کرمانشاه در مورد کنترل بحران کرونا در ادامه عنوان کرد: در ایام اسفند و فروردین کرونا به‌خوبی مدیریت شد و کرمانشاه وضعیتی شبیه گیلان و مازندران پیدا نکرد و این مهم کمک بزرگی به مدیریت کلان این بحران بود.

وی ادامه داد: تعطیلی سه‌روزه تفرجگاه‌ها و مراکز تفریحی اورامانات و ممنوعیت ورود مسافر به ا منطقه اورامانات در ایام تعطیلی، تصمیم بسیار خوبی است که توسط استاندار کرمانشاه اتخاذشده و این تدبیر به نفع سلامت مردم و جلوگیری از شیوع کرونا ست.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها