موج
کدخبر : ۳۳۲۲۰۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332209

ویژه برنامه‌های شهرداری همدان برای سالگرد بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران:

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان گفت: شهرداری همدان و این سازمان در سالگرد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران برنامه‌هایی را بر اساس فاصله‌گذاری اجتماعی تدارک دیده‌اند.

به گزارش خبرگزاری موج همدان و به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان ، روح‌الله وجدی هویدا،  رئیس سازمان مذکور،  با عرض تسلیت به مناسبت سالگرد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهدای قیام خونین 15 خرداد اظهار داشت: شهرداری همدان و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری هر سال علاوه بر فضاسازی شهر در این ایام مراسم‌های متعدد و ویژه‌ای را تدارک می‌دید.

وی افزود: با اینحال امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و تاکید مسئولان بهداشت و درمان کشور بر پرهیز از برگزاری اجتماعات و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی بخش عمده‌ای از برنامه‌های شهرداری همدان در گرامیداشت چهاردهم و پانزدهم خرداد به فضاسازی شهر و برنامه‌هایی در فضای مجازی اختصاص یافته است.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان با اشاره به این که به احتمال زیاد مراسمی به همت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی روز 14 خرداد در حسینیه امام برگزار می‌شود گفت: شهرداری و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی حضور و مشارکتی پررنگ در این مراسم خواهند داشت.

وجدی هویدا عنوان کرد: در سالگرد عروج ملکوتی امام راحل و قیام 15 خرداد با نصب بیلبوردها و بنرهایی با همکاری سازمان سیما و منظر و شهرداری مناطق فضاسازی شهری مناسبی همگون با این ایام خواهیم داشت.

وی تصریح کرد: مسابقه‌ای با موضوع وصیت‌نامه سیاسی، الهی رهبر کبیر انقلاب اسلامی هم در فضای مجازی برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به این که پلاکارد و پوسترهایی برای نصب در اتوبوس‌ها و تاکسی‌ها در این ایام طراحی و چاپ شده است خاطرنشان کرد: در این امر هیئت 14 خرداد بسیجیان همدان و سازمان حمل و نقل، و بار و مسافر شهرداری مشارکت دارند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها